LOGinLAB.

Czyli dosłownie zaloguj się do LAB. Chcemy integrować ludzi używając przy tym sportu. To co robimy ma na celu otwieranie stref, organizację zawodów oraz budowanie box fitnessowych, w których znajdziecie miłą atmosferę i świetną zabawę połączoną z profesjonalizmem całej naszej kadry. Głowny event jaki tworzymy to zawody the LOGinLAB. w dywizjach indywidualnych oraz drużynowych w Krotoszynie. Projekt rozrasta się każdego roku więc dzięki temu odwiedziliśmy Warszawę, Wrocław oraz Kraków tworząc właśnie tam możliwości startów w naszych zawodach. *(ciekawostka LOGinLAB. ma dwa znaczenia. Jedno to „zaloguj się do LAB.” i twórz z nami świadomy fitness. Drugie znaczenie to również z angielskiego „LOG-in-LAB. = kłoda drewna w LAB. co firmuje nasze zawody przy współpracy z firmą Wiązary Burkietowicz gdzie zawsze nasze zmagania szykują niespodzianki z elementami drewna.)

HEL, Strefa Chałupy_6

Jest to miejsce gdzie sport, odpoczynek ciała i ducha znajdują wspólny mianownik. Podczas pobytu na polu campingowym Chałupy 6 mamy przyjemność trenować w wolnych chwilach pomiędzy surfowaniem na falach. Sporty deskowe to ikona półwyspu a nasza strefa świadomego fitnessu daje satysfakcję w mniej wietrzne dni i rozwija nas podczas każdej sesji treningowej podtrzymując wysoką formę. Weekendy tematyczne znalazły swoich zwolenników. A Ty gdzie spędzisz swój wolny czas w te wakacje? Może właśnie Surfing i LOGinLAB. pomogą Ci zdecydować? Zabierz znajomych i zorganizujcie z nami CAMP? Poznajcie swoje ciało w nowy sposób. Jeśli jesteś pasjonatem aktywnego wypoczynku nie wyobrażamy sobie innego miejsca w Polsce niż Hel Penicula i towarzyszący tam surferski klimat. Prawdziwe oderwanie się od codzienności z łatwością odnajdziesz właśnie tam.

TOUR

Jako wykładowca i trener w Gerlev IH Dawid Kujawski prowadzi specjalne szkolenia i warsztaty w postaci objazdówek po miejscach gdzie CrossFit staje się coraz polularniejszy. Ma to miejsce w Polsce oraz poza granicami naszego kraju zgłębiając świadomy fitness na całym świecie. Odwiedzane są m.in. Los Angeles (CA, USA), Wyspy Kanaryjskie (ESP, EU), Polish Tour (POL, EU) i inne. Każdego roku w naszym kraju gościmy studentów IH w Polsce trenując w najlepszych CrossFitowych miejscach. Podczas tego TOUR studenci mają możliwości wykładów z Kelly Starrett oraz pracy wg. programu napisanego przez właściciela LAB.

CAMP

Tu młodzież odnajdzie coś dla siebie. Każdego roku latem i zimą organizujemy obozy dla dzieciaków gdzie bawimy się świadomym narciarstwem lub grami zespołowymi. Uwielbiamy siatkówkę plażową, bo jeśli lato to najlepsze połączenie znajdujemy w piasku i wodze! Odwiedzają nas kluby sportowe, z którymi realizujemy indywidualne programy treningowe dopasowane pod ich wymagania. Treningi dopasowane do grupy odbiorców to ważna część udanego obozu. Podczas naszych półkolonii chcemy aby uczestnicy dobrze się bawili oraz rozwijali fizycznie na wielu płaszczyznach. Wszystko to w ramach programów CAMP. Naszym wieloletnim partnerem jest FIRMA MEGA-SKI Kaszkowiak. To właśnie z nimi najlepiej spędza nam się czas zarówno latem jak i zimą. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą na http://frs-mega.pl
camp

Stowarzyszenie LAB.

Jest to stowarzyszenie, które pomaga nam tworzyć wszystko co możecie doświadczyć w otaczający nas świecie świadomego fitness. Przez stowarzyszenie i jej członków wspomagani jesteśmy podczas tworzenia lokalnych inicjatyw ale też większych projektów. Stowarzyszenie to dzielna grupa wolontariuszy, którzy pomagają podczas projektów i zostawiają tony zaangażowania. Są to również prywatni przedsiębiorcy wspierający nasze działania m.in poprzez tworzenie perspektyw dla zawodów the LOGinLAB. Gdyby nie oni coś tak pięknego jak wszystkie wcześniejsze edycje LOGinLAB. i zawarte podczas ich tworzenia przyjaźnie nigdy by nie powstało, natomiast LAB.fitness nie przetrwało by od 2013 roku po dzień dzisiejszy.