LAB. 2018
LOGinLAB. KRK 2018
LOGinLAB. FIWE 2017
Strefa HEL, Chałupy_6
The LOGinLAB. 2017
LOGinLAB. Scaled 2017
LAB. 2017
The LOGinLAB. 2016
LAB. 2016
The LOGinLAB. 2015
LAB. 2015
LAB. 2014
 

fot. Piotr Jackowski

 

Historia

 
 

2015

 
Całą historia zawodów rozpoczęła się w Krotoszynie gdzie na pierwszą edycję LOGinLAB. w Krotoszynie w dotarło 33 zawodników. W 2015 wydarzenie to miało miejsce na krotoszyńskim rynku i całość zajmowała 10% areny z 2017 roku. Najlepszym przypomnieniem jest nagranie w postaci AfterMovie z tamtego eventu. Jak dużo się zmieniło? Jedna mała arena rozrosła się na kilka aren o znacznej powierzchni a liczba zawodników przybywa każdego roku. Od samego początku pozostaje standard gdzie przez 3 dni zawodnicy mogą skorzystać z wyżywienia w pakiecie w pysznej krotoszyńskiej restauracji u Bielawenego. Pozostaje niecodzienna wakacyjna atmosfera oraz przekrojowe WOD. Już wtedy WOD dla wszystkich w pierwszych dwóch dniach wyłoniły finalistów którzy swoje zmagania kończyli w dniu trzecim.
W 2015 rywalizacja toczyła się wyłącznie w dwóch kategoriach a na podium stanęli: KAT. MAN: 1. Mateusz WASYL Wasilewski 2. Bron Olenkowicz 3. Dawid Słabęcki WOMAN: 1. Patrycja Horodyńska 2. Dobrosława Kucharzak 3. Ira Irinovna AfterMovie poniżej:
 

2016

 
Po edycji 2015 nie mogliśmy doczekać się kolejnej…wzrosły oczekiwania i nasza wizja rozkwitła tak bardzo, że chcieliśmy zrobić coś o czym będzie mówiło się bardzo długo i głośno! Ta edycja powiększyła areny oraz liczbę startujących uczestników z 33 do ponad 77 osób. Na tamten czas byliśmy bardzo zadowoleni z takiego przebiegu sytuacji. I tak zrodziła się impreza której afterMovie znajdziecie poniżej:
Zwiększyła się liczba kategorii i w 2016 można było konkurować w kategoriach MAN, WOMAN, MAN35+, WOMAN35+, TEAM MAN+MAN. Ta ostatnia kategoria była naszym testem przed kolejnymi edycjami gdzie wiedzieliśmy jaką rolę odegrają kategorie TEAM w kolejnych naszych edycjach. Druga edycja rozbudziła apetyty na więcej i tak pojawiły się nowe opcje organizacji zawodów w Polsce w innych miastach. Ciągle przez 3 dni zawodnicy rywalizowali w przekrojowych WOD walcząc o najwyższe podia w każdej kategorii! Pojawiły się nagrody finansowe za wygrany poszczególny WOD co napędziło rywalizację. Rywalizacja toczyła się już w czterech kategoriach a na podium stanęli: KAT. MAN: 1. Piotrek Mielczarek 2. Szymon Leśniewski 3. Mateusz Hakman KAT. WOMAN: 1. Maria Kurzawa 2. Patrycja Horodyńska 3. Dobrosława Kucharzak KAT. MAN35+: 2. Paweł Oniś 3. Paweł Grębowiec KAT. WOMAN35+: 1. Katarzyna Brzoź 2. Magda Kuczbajska 3. Emilia Hoff KAT. TEAM MAN+MAN: 1. Natural Team (Łukasz Dabbachi, Paweł Kozak) 2. HellsRage CrossFit (Pawel Binder, Marcin Szybaj) 3. CrossFit Mjollnir (Rommel, Daria Twardowska) 3. CrossFit Last Angels Beach (Łukasz Wojtczak, Marcin Kulcenty)
 

2017

 
W roku 2017 postanowiliśmy zmierzyć się z kilkoma nowymi wyzwaniami i zorganizować 3 edycje zawodów oraz piękną strefę treningową na Hel, półwyspie helskim na campingu Chałupy_6. Zaczęliśmy od edycji Scaled w CrossFit Wrocław gdzie zaprosiliśmy beginersów na zmagania zarówno w kategoriach TEAM jak i IND. Nowością była kategoria masters 40+. Każda edycja nas czegoś uczy, my staramy się wykorzystać czas do maximum podczas rozmów z zawodnikami, wolontariuszami i sponsorami interesuje nasz ich punkt widzenia. Wyciągamy wnioski i już wiemy co zmienimy z kolejną edycją. I tak jak podczas każdej edycji tworzy się lista rzeczy praktycznych do zmiany bądź ulepszenia. Tu też pojawił się plan na więcej kategorii team w przyszłości oraz na wprowadzeniu zautomatyzowanego systemu zliczania punktów, który wprowadziliśmy we wrześniu podczas FIWE. W środku lata 2017 ponownie spotkaliśmy się w Krotoszynie. Podczas tej edycji The LOGinLAB. ruszają teamy a w śród nich wszyscy zawodnicy REGIONALS, którzy kiedykolwiek dostali się do tego etapu zmagań z poziomu OPEN oraz Szymon Urbański zawodnik z kategorii TEENS który chciał zbudować swoje doświadczenie przed nadchodzącą rywalizacją podczas The CrossFit Games w MADISON. Poziom zmagań wzrósł a co za tym idzie oczekiwania również. Liczba zawodników w porównaniu do poprzedniego roku znowu wzrosła o ponad 100%. Gościliśmy 177 zawodników oraz w team LOGinLAB. mieliśmy 90 wolontariuszy. Podium w poszczególnych kategoriach zajmowali: KAT. MAN: 1. Kuba Cieślik 2. Wojtek Sulima 3. Ariel Barwiński CrossFit Athlete & Coach KAT. WOMAN: 1. Maria Kurzawa 2. Dobrosława Kucharzak 3. Beata Betty Bestia KAT. MAN 35+: 1. Tomasz Fiks 2. @Mateusz Maruszczak 3. Mikołaj Gliszczyński KAT. WOMAN 35+: 1. Magdalena Żemek 2. Monika Hadryś 3. Emilia Hoff KAT. TEAM MAN+WOMAN: 1. Alicja Marek Wojtek Surmacz 2. Janusze CrossFit’u (Aleksandra Dzikowska, Łukasz Michałek) 3. Mjollnir (Rommel Picon, Daria Twardowska) KAT. TEAM MAN+MAN: 1. B&B (Bronisław Olenkowicz, Bartek Bart Lipka) 2. BP2 (Paweł Leśnikowski – Crossfit Athlete, Michał Grzesiewicz OnPoint Athletics) 3. Słoneczny Patrol (Mateusz Zajączkowski, Marcin Kopeć) KAT. TEAM MAN+MAN+MAN: 1. ULTIMATE FITNESS (Pavel Novotný, Jakub Buček, Renato Gigant Concolino) 2. STRAŻNICY GALAKTYKI (Paweł Szamocki Krzysztof Ruciński Paweł Pietrzak) 3. GRUBY, SILNY I SZYBKI made by MJOLLNIR (Michał Piąstka, @Benjamin Urbanek) Poniżej znajdziecie AfterMovie z tej imprezy:
 

2018

 
Podobne jak w zeszłym roku zorganizowaliśmy 3 imprezy. Pierwsza która rozpoczęła serię naszych zmaganiań to LOGinLAB. KRK’18 podczas targów ESP w Krakowie. To była edycja, która gościła tylko team dwuosobowe. Niesamowite dwa dni wrażeń wyłoniły najlepszych w swojej kategorii. Na podium stanęli: KAT. TEAM of TWO (ANY): 1. 2. 3. Poniżej znajdziecie AfterMovie z tej imprezy: Drugi raz postanowiliśmy otworzyć strefę na HEL. Stało się to możliwe przy współpracy z firmami HES i Wiązary Burkietowicz. Jest to nasze ulubione miejsce do wypoczynku na ziemi! W lipcu przygotowaliśmy jak zwykle coś niezwykłego. Krotoszyn to impreza w stylu NIGHT SHOW. Przygotowaliśmy 310 miejsc dla startujących, lecz gościliśmy tylko 202 zawodników. Lecz mimo to stworzyliśmy największą imprezę jak do tej pory w Polsce. Napiszemy historię w postaci NIGHT SHOW! Chcesz być jej częścią? Tym razem kategorie, które pojawiły się po raz pierwszy to TEAM MASTERS obu płci. Na podium stawali: KAT. MAN IND: 1.Mateusz Wasilewski 2.Bartosz Głusiński 3.Tomasz Gromada KAT. WOMAN IND: 1.Maria Kurzawa 2.Aleksandra Ignaczak 3.Agnieszka Turczyk KAT. TEAM MM: 1.CrossFit Genius (Miłosz Staworzyński, Paweł Leśnikowski) 2.Iron Athletes (Adam Bartkowski, Mateusz Zajączkowski) 3.Unbroken Team (Paweł Wensierski, Mikołaj Marciniak) KAT. TEAM WW: 1.Dwie w Dwóch (Kasia Tomczak, Karolina Makaj) 2.Black Widows (Joanna Zubkowicz, Dobrosława Kucharzak) 3.EMC Blond Power (Joanna Lubicka, Małgorzata Sadowska) KAT. TEAM MM35+: 1.Stajnia CrossFit (Dariusz Jędrusek, Sylwester Olszewski) 2.Mastersi z GCW (Sebastian Krzeski, Radosław Fijałkowski) 3.Stary i Starszy (Łukasz Dabbachi, Marek Wojtysiak) KAT. TEAM WW35+: 1.Power Girls (Karolina Nowotka-Szubska, Emilia Hoff) 2.Not Fast But Furious (Karolina Kurzbauer, Iga Zwierz-Samoraj) 3.Babeczki King (Monika Nowak, Ania Klarus) KAT. TEAM MMM: 1.Progress Team (Przemek Strumian, Bartek Karczewski, Rafał Sabatny) 2.Ultimate Fitness (Renato Concolino, Pavel Novotny, Jakub Bucek) 3.Young Blood (Marcel Adamski, Grzegorz Twardoń, Aleksander Błoszyk) Poniżej znajdziecie AfterMovie z lipcowej edycji LOGinLAB. KRT’18: We wrześniu spotkaliśmy się na FIWE Fitness Trade Show organizując już 8 edycję LOGinLAB w Polsce! Pierwszy dzień to zmagania dwójek WOMAN+WOMAN oraz MAN+MAN. Tym razem nowością są kategorie 4 osobowe odbywające się dnia drugiego. Po raz kolejny wracamy do kategorii Scaled MAN podczas, której mogliśmy oglądać Panów zaczynających swoje zmagania na arenie LOGinLAB. Nie zabrakło emocji a rywalizacja jak zawsze na najwyższym poziomie z zawodnikami z CrossFit Regionals jak Maria Kurzawa, która wzięła udział w zawodach w dwóch kategoriach dzień po dniu stając na podium w każdej z nich. Na podium stawali: KAT. MAN IND. Scaled: 1.Mateusz Wasilewski 2.Bartosz Głusiński 3.Tomasz Gromada KAT. TEAM WW: 1. 2. 3. KAT. TEAM MM: 1. 2. 3. KAT. TEAM WWMM: 1. 2. 3.
 

2019

 
W tym roku szykujemy się na organizację ośmiu eventów. Nowością stały się sezonowe zmagania pod nazwą “the Best of Season”. Zmagania polegają na tym aby wg. pór roku staramy się wyłonić najlepszych zawodników. W rywalizacji dostępne będą różne kategorie. Każdego sezonu inna Dzięki tym rozgrywką będzie można wyłonić najlepszych zawodników ZIMĄ (WINTER), WIOSNĄ (SPIRNG), LATEM (SUMMER) oraz JESIENIĄ (AUTUMN). A może okaże się że ktoś jest FIT cały sezon i zwycięży we wszystkich edycjach? Tegoroczna edycja zawodów w Krotoszynie jest szczególna gdyż są to zmagania podsumowujące dany okres a świętować będziemy 5 rocznicę stąd nazwa “5th Anniversary”. AfterMovie z Krotoszyna: Kalendarz: LOGinLAB. the Best Of WINTER LOGinLAB. the Best Of SPRING LOGinLAB. Gerlev (DK) LOGinLAB. Chałupy_6 – na półwyspie helskim (czerwiec) LOGinLAB. KRT’19 „The 5th Anniversary” – ponownie 3 dniowe zmagania w Krotoszynie (lipiec) LOGinLAB. the Best Of SUMMER LOGinLAB. CUP FIWE 2019 – zmagania podczas FIWE Fitness Trade Show w Warszawie (wrzesień), to tu nastąpi podsumowanie sezonu oraz spotkają się najlepsi atleci w historii LOGinLAB. the Best Of AUTUMN
 

2020

 
Rok 2020 okazał się bardzo ciężkim rokiem. Ze względu na pandemię COVID-19 do końca nie było wiadomo jak będzie wyglądał obecny sezon. Jednak stając na przeciw wyzwaniu zrobiliśmy wszystko aby nasze zwody się odbyły. Udało się nam zorganizować trzy edycje LOGinLAB. Pierwsza LOGinLAB. House of Fitness czyli pierwsze zawody klubowe LAB. pod szyldem LOGinLAB. Kolejną edycją była nowa odsłona Modern Competition czyli głównej imprezy w Krotoszynie. Na koniec sezonu ponownie udało nam się zmierzyć z wyzwaniami postawionymi przez Mateusz Iwanowski na półwyspie. W ten sposób zorganizowane były trzy edycje a sezon 2020 zaliczamy do bardzo udanych. Ponownie na arenie spotkali się najlepsi zawodnicy z całego kraju. AfterMovie z Krotoszyna poniżej: