WEEK 53

No i doczekaliśmy się! Dziś kończymy ten 2020. Nadchodzi 2021…oby był dla nas łaskawszy…ale też nie czekajmy na gwizdkę z nieba, po prostu My weźmy sprawy w swoje ręce!
 
Życzę wszystkim żeby dobrze wyciągnęli wnioski z 2020 roku. Wydarzyło się bardzo dużo….rok był dynamiczny…świat nie raz nas zaskakiwał…ale i tak ten czas minął, pytanie z jakim skutkiem dla Nas samych? Ja podsumowuje ROK i nakłaniam wszystkich do refleksji i podsumowania jak w jego perspektywie wypadło ostatnie 12 miesięcy? Ja wybrałem cytat, który podsumowuje 2020 rok i pasuje mi do niego najlepiej.
Wygrał Mark Twain…niebawem znajdziecie go na ścianie w LAB. Dzielę się również z Wami nim tutaj: “Dobre decyzje wynikają z doświadczenia. Doświadczenie wynika z podejmowania złych decyzji.” – M.Twain
…a poniżej jak zawsze “praktyczne informacje”…
# ZAWIESZENIA i WYNAJEM SPRZĘTU Jedna z oczywistych alternatyw to wynajem sprzętu oraz zawieszenia karnetów. Mamy przygotowane i udoskonalone programy treningowe. Dajcie znać jeśli przez najbliższy czas chcecie realizować treningi domowe.
# WRACAJĄ TRENING ONLINE Od jutra na Instagram wracają treningi ONLINE, możliwe do wykonania w domu bez sprzętu oraz w LESIE! Tak jest przygotujcie się na wyjścia i kontakt z naturą!
# TESTOWANIE TRENINGÓW Ta opcja jest nam potrzebna, będziemy nagrywać treningi i szkolić się do zawodów. O tym więcej później, otrzymacie wiadomości na ten temat.
# LAB. POSPRZĄTANE Czekamy na 2021 i wtedy zobaczymy co dalej.
# NIEDZIELA 3 STYCZNIA Godzina 10:00 biegamy 🙂 taka mała zapowiedź 🙂
# KOSZULKI GONGA Ostatnie rozmiary. Ktoś coś?
# STOWRZYSZENIE LAB. Dzięki za bycie członkami naszego Stowarzyszenie to dużo pomaga. 🙂
# WSPOMNIENIA 2020 Bardzo podobają nam się wspomnienia z zawodów LOGinLAB. z tego roku. Fajne emocje…dużo pozytywnej energii….no i słońce oraz ciepełko….tego brakuje teraz bardzo. Szczęścia i Zdrowia w Nowym Roku? Dave!
Wpis w kategorii News