WEEK 21

No takie są właśnie urodziny LAB., że post po imprezie jest dopiero w środę! Zabawa, emocje, niezapomniane chwile.
 
DZIĘKUJEMY !! za tak miłe balowanie i sympatyczne grillowanie podczas piątkowego spotkania. W szczególności dzięki za emocje podczas pierwszych zawodów wewnętrznych. TEAMY spisały się na medal!
Jak zawsze wieczór przechodzi do historii – wspomnienia zostaną z nami na zawsze 🙂
 
# ZAWODY LAB.
Gratulacje dla Bartłomiej Wosiek oraz Grzegorz Krzywonos jako “Ojciec i Syn” dali popalić reszcie. Raz jeszcze BRAWO! Ale BRAWO dla wszystkich innych, którzy jednak wprowadzili swoją rywalizację na najwyższy poziom i wyszli ze strefy komfortu! Na pewno powtórzymy to na 7 urodzinach! …aż chce się powedzieć że kolejne świętowanie już niebawem bo szykowana jest specjalna impreza dla wolontariuszy LOGinLAB. A Ty jesteś już częścią zespołu?
 
# ZMAGANIA MŁODYCH
Grupa piątkowa coraz dynamiczniejsza, mamy tam młodych którzy rywalizują dynamicznie i na pewno zaprezentujemy ich na LOGinLAB.!
 
# WYRÓŻNIENIE AWF
Nagrody są zawsze miłym akcentem a wyróżnienia z rąk dziekana tym bardziej. Współpraca z AWF trwa – dziękuje za zaproszenie na szczególną radę wydziału TiR.
 
# KALENDARZ LAB. / LOGinLAB.
Zmagania ustalone teraz działamy z realizacją! SPRING zapisy trwają…zostaje ostatni miesiąc, niezłe przetarcie przed LOGinLAB. zapraszamy do udziału. Ogłoszenie kolejnych wod już niebawem.
 
# SKARPETY!
Szaleństwo zaraz się zacznie rozmiarówki 3:
wszystie do wyboru na sklepie LAB. w sieci.
Można robić już pre-Order, a do odbioru najwcześniej za dwa tygodnie.
 
# WOLONTARIAT POTRZEBNY
Mammy STAFF I OFFICE, teraz uzupełniamy sędziów! Kto jeszcze chce się sprawdzić podczas największych zmagań w Polsce jako sędzia??
 
# KULTURALNIE
W Krotoszynie niebawem Piasek ale też noc muzeów!
 
# Grill
Zostało nam w lodówce jeszcze ciut kiełbasy! TO co odpalamy dzisiaj po zajęciach?
 
# FOCUS – nowy napój
Dotarł nowy napój i kilka smaków! Chcecie spróbować to są w lodówce do wyboru przez was różne opcje!
 
# WOLONTARIAT – SPIKER.
Nigdy nie wiesz, ale może w naszym gronie jest ktoś kto chce się sprawdzić przed mikrofonem? Podczas LOGinLAB. potrzebujemy takiego gościa! Zgłoszenia prześlijcie na priv.
 
# STREFA HEL
Chałupy_6 – tam znowu będziemy mieli strefę dla treningów. W podróży zachęcamy do odwiedzin nas z @coachIwan właśnie tam 😀
 
Miłego tygodnia,
Dave
*dziękuje za atmosferę na urodzinach, było zacnie!
Wpis w kategorii News