WEEK 19

Weekend majowy za nami. Mamy nadzieje że spędzony choć trochę na świeżym powietrzu, no i aktywnie po części. My już coraz większymi krokami zbliżamy się do zawodów LOGinLAB. Modern Competition 2019 w Krotoszynie. W dniach 12-14 lipca będziemy mieli solidną dawkę emocji.
 
Dla rządnych wiedzy szykujemy warsztaty! Dla chcących zwycięstw wiemy że są w śród nas zawodnicy. Dla chętnych zaangażowania czekamy z wolontariatem. Każdy znajdzie coś dla siebie :). Czujemy że to nasze małe święto w polskim kalendarzu.
 
# WEEKEND MAJOWY – POTRENOWANE
Solidne grupy z rana i o t chodzi . Przychodzę daję z siebie wszystko i weekend majowy zaraz staje się lepszy!
 
# SHOW NA LOGinLAB.
Zawodnicy z Korei, Dani, Włoch i Czech…co dalej. Szykuje się zdrowa rywalizacja.
 
# OD DZIŚ ZAPISY OGŁOSZONE OFICJALNIE
Wcześniej ogłaszaliśmy zapisy lecz trzeba znaleźć oficjalną datę. Mamy ją właśnie teraz. Do dzieła drużyny. Liczby miejsc ograniczone.
 
# RUN AWAY – PĘPOWO
Mamy zniżkę 20 PLN dla każdej zapisanej osoby, podajcie że jesteście z LAB.
 
# Łukasz Kaczmarek – official fanpage – mistrzem.
Krotoszyn to miasto w którym sport rozwija się w swoim rytmie ale wciąż wierzymy, że będzie małymi kroczkami wskakiwał na międzynarodowe poziomy. Przykład – Łukasz Kaczmarek – kadrowicz rep. Polski, a w miniony weekend już Mistrz Polski!
 
# The best of SPRING
Świetne przetarcie przed LOGinLAB. w Lipcu to zmagania w sieci. Mamy jakiś Mastersów 35+ oraz TEAM MAN+MAN chcących podjąć rywalizację?
 
# Double DeadLift Competition powered by Ursus Krotoszyn
Zawody w martwych ciągach w parach. To jedna z konkurencji, która odbędzie się podczas LOGinLAB. w Krotoszynie 14 lipca podobnie jak finały zmierzą się mocne ekipy w ciągach!
 
# Dzień baniek!
Krotoszyn i jego atrakcje, korzystajmy!
 
# WINGS FOR LIFE
Jak zwykle dowód że aktywnie spędzamy czas! Nasi na Biegu! Brawo Łukasz Dykcik
 
Miłego tygodnia,
Dave.
Wpis w kategorii News