WEEK 4

Zatem Kelly Starrett i Mobility WOD bardzo nam przypasowały. Takie rozciąganie i prace z własnym ciałem to ja rozumiem. Zatem ile pracy wkładasz w treningi tyle musisz też zadbać o to aby Ciało nie było sztywne a i przed treningiem jakieś rozluźnienie się przyda.
 
# LOGinLAB. KRK ’18
Zatem rozpoczynamy sezon. Pierwsze zawody w edycjach 2018 mają miejsce w Krakowie. Zobaczymy jak przejdą zmagania teamów. Szykuje się kolejny świetny event.
 
# W TV – proart
Razem z Tobikiem dostaliśmy zaproszenia do Programów ProArt. Działalność LAB. i LOGinLAB. jest podziwiana z boku. Niebawem realizacje w TV 🙂 fejm…;)
 
# SKAKANKI w LAB.
Nowy porządek nie ma już możliwości pomyłki wiemy które skakanki są prywatne które LAB. i gdzie je odwieszać. To porządek porządków niebawem kolejne rozwiązania dla DBL i KB.
 
# Zdrowo jem.
Każdy się stara ale już szykujemy postanowienie LUTOwe aby zacząć się odżywiać właściwie a głównym zamiarem jest budowanie świadomości takiego żywienia i umiejętności gotowania. Czasem przy przyrządach dodatkowych takich jak Thermomix, ps dzięki Tobiasz Narożniak za polecenie przyrządu 🙂 – zainteresowanych odsyłam do Tobika. Moje kolejne smaki których nie robię na “maszynce” to te podane w karcie “u Bielawnego” 🙂 zapraszam.
 
# TACY nie INNI – koncert
Zapraszam na koncert pierwszy tegoroczny w towarzystwie Pana Marka (patrz plakat)
 
Miłego tygodnia,
Dave.
Wpis w kategorii News