WEEK 49 is COMING!

Świąteczny nastrój bo śnieg już zaczął padać. Mamy grudzień! Dlatego zapraszamy wszystkich do poznania naszej oferty…bo właśnie w Grudniu ją przedstawimy a wy dowiecie sie z czego można skorzystać w roku 2018. Oprócz tego wrzucamy harmonogram na święta oraz zapraszamy wszystkich na LAB. wigilię. W tym roku spotykamy się 15 grudnia i jak zawsze szykujemy dla Was niespodzianki. A nic lepiej nie buduje atmosfery niż Szlachetna paczka i to ona jak zwykle zaczynać będzie tegoroczne nastrojowe obdarowywanie innych.
 
# Szlachetna paczka
W tym roku koordynatorem nasze akcji jest Marcin Kowalski podsyła nam listę która będzie opublikowana oraz zostawiona na biurku. Jeśli ktoś ma ochotę się dorzucic przygotujemy jak zawsze kartonik na dary. Dla LAB. to przyjemność uczestniczyć w takich akcjach.
 
# Święta
15 grudzień – LAB.wigilia / START 18:00
Początek: luźny chill i poczestunek
Później: Coś bardzo HUGE czyli postaramy się stworzyc niecodzienną atmosferę
*niespodzianki
*można kogoś przyprowadzić
*tak wino też można przynieść 🙂
 
24-26 – nieczynne
1 stycznia 2018 – nieczynne
 
# Wąs skończony!
Jak widać na FOTO wąsa już nie ma. Ale powrócimy do niego w LISTOPADZIE 2018 – męska sprawa nie może obejść się bez echa w LAB. dlatego zapowiadam powtórkę i zapraszam do zabawy.
(można pod postem zapisywać się już kto chętny żebym za rok mógł Was znaleźć!)
 
# Jarmark – Krotoszyn
Każde miasto ma swój, Krotoszyn też. W ten weekend warto się wybrać i napić grzanego winka czy też zjeść coś w domkach! Huhu..ha idzie zima! Święta już niebawem.
 
# WheelThrowdown
LOGinLAB jest partnerem tegorocznej imprezy więc zagrzewaliśmy wszystkich zawodników do Walki. HES czyli nasz stały partner również ufundował nagrody 🙂 Brawo theRajperts za organizację i brawo Piotr Korcz za zajęcia drugiego miejsca.
 
# dawcio.pl
To nie mój sklep choc nazwa dużo na to wskazuje…jeden z LAB.owiczów rozpoczął swój własny wbiznes otwierając sklep internetowy zatem jeśli zaczynacie wybierać zakupy na święta rzućcie okiem czy tam czegoś nie znajdziecie ciekawego.
Brawo Dawid za otwarcie!
 
# Ustalić sobie cel
Jak wspomniał TuPac “jeśli nie ma się powodu dla czego żyć trzeba znaleźć coś dla czego można umrzeć” poważnie ale warte przemyslenia…moje ruszają w kierunku ProTreningów, pozdro 😀
 
# CARDIO
Kolejne tajemnicze motto od WoSeba Sebastian Pluta zgadnijcie które FOTO?
 
# Co oglądać w sieci?
To co pomaga nam w naszym rozwoju. Świadomy fitness w LAB. to nie tylko nasze zajęcia ale również wiedza do której chcemy ułatwiać dostęp. Na pewno polecamy kanał chłopaków Łukasza i Aleksa odnośnie mobility i poznania swojego ciała zapraszam na Athletic Development:
https://www.youtube.com/channel/UCdfWKz94j8aAqD-XE3ugtmg
 
Miłego oglądania!
 
# Zdrowe żarcie
NIe wiem czy znacie ale na pewno polecam dania z maszynki Termomix…Robi robote a ja czuje sie jak kucharz…córka zjadła 😀 a Tośka nie kłamie, było dobre.
Zobaczymy czy to pomoże w moich zdrowych nawykach.
 
# Morsowanie
O tak…chłopaki juz walczą…dla najbardziej niezdecydowanych potwierdzamy że Wigilia o 24:00 na błoniach się można przełamać…dalsze info Tobik 😀
 
# Świadome szkoły
Lubimy jak nasza wiedzę otrzymują młode dusze. Świadomy fitness i świadoma młodzież!
 
# Polska i Mistrzostwa Świata i LOGinLAB.
Dla tych co nie widzieli naszej grupy z którą zmierzą się Polacy podczas MŚ w Rosji. Ważna info bo finały pokryją się z LOGinLAB. a zamierzamy zrobić strefę kibica zaraz po finałach …co wy na to?
 
Miłego tygodnia,
Dave.
 
Wpis w kategorii News