5 TYGODNI DO KOŃCA 2016!

No i wchodzimy w Grudzień. To nasz świąteczny miesiąc a Wigilia LAB. zalana winem i zagryzana pomarańczami już zna swoją datę. Widzimy się 17.XII o 18:00, startujemy jak zwykle małymi kubeczkami grzańca. Później gdzie Nas dusza poniesie tego nikt nie wie ale w LAB. planujemy zostać do 22:00 i jak zwykle skończymy z kilkoma niespodziankami.
 
# Słoik na Kawę
Chcesz się rozgrzać herbatą lub kawą w LAB. jest taka możliwość. Czajnik stoi do dyspozycji każdego kubki też jakieś się znajdą. A jak zostanie Ci reszta z karnetu jakieś drobniaki to wrzuć je do skrzyneczki dzięki której będziemy uzupełniali zapasy rozgrzewających napojów. Pamiętaj kawa to lepsze rozwiązanie niż przedtreningowe proszki…jak nie wierzysz zapytaj chłopaków z Caffeeine Barbell z Poznania. Nawet jak nie wrzucisz żadnego hajsu kawa i herbata i tak jest za free w okresie Zimowym.
 
# Ciekawe Piątki. Zaczynamy Rozciąganie w Grudniu.
Godzina 19:00 mamy początkujące Panie trenujące raz w tygodniu, oczywiście można dołączyć do grupy. Godzina 20:00 WOD dla wszystkich co nie chcą ćwiczyć z Paniami ale chcą skumulować dobrą energię na WOD w piątek. Godzina 21:00 w każdy piątek rozciągamy Was ludziki. Pospinane ciało przez cały tydzień potrzebuje rozluźnienia. Z pytaniami z zeszłego tygodnia od razu informuję, nie trzeba się zapisywać na te zajęcia na pewno się pomieścimy. Do zobaczenia pod patronatem tancerki gdyż trening prowadzi Jagoda.
 
# Dżemy od Skwiery
Kto ma ochote na naturalne żarcie wie że Skwiera ma tajemniczne źródła gdzie latem można skorzystać z pysznych owoców i soków i jeszcze wileu wielu innych produktów. Tym razem można u niego zamówić pyszne dżemy…smaku nie da się opisać są świetne. LAB.poleca!
 
# Darmowe SHAKERY
Komu brakuje można zabrać nowe shakery za Free. Są na biurku można brać bez ogranicznień!
 
# LAB.knowledge
Tak ruszyliśmy z serią wykładów gdzie będziemy starali się przedstawić Was gwiazdom CrossFit. Pierwszy na tapecie Kelly Starrett. Później zobaczycie sami. Oprócz tego w czwartki na FB o 21:00 prowadzimy małe relacje LIVE w których poruszymy tematy polskiego CrossFit ale nie tylko. W ten czwartek gość specjalny Dawid Bukiel, kulturysta. Zapraszam i znajdźcie nas na FB. Niebawem również strona w sieci. Relacje LIVE są darmowe, wykłady w grupie nie są złe cenowo ale są płatne.
 
# Kosz SZATNIA z ciuchami i innymi gadżetami.
Koniec miesiąca, opróżniamy w weekend kosz z ciuchami w szatni! Zerknijcie czy nie ma tam Waszych drobiazgów.
 
# ODŻYWKI w DOMU ZDROWIA
Był czarny piątek ale przpomnę że na hasło LAB. i tak macie zniżki na wszystkie produkty zapraszam zatem na Słodową do Domu Zdrowia.
 
# CrossFit Invitational
Czyli zawody pomiędzy 4-osobowymi drużynami EUROPY, USA, KANADY, PACYFIKU. Odbywają się raz do roku i tym razem miały miejsce w Kanadzie. Na najwyższym podium znaleźli się Europejczycy 🙂 Castro ogłosił również podczas tego eventu że kolejne CrossFit Games odbędą się w Madison oraz, że kategoria Masters zaczyna się już od 35 roku życia. Jak zwykle Eliminacje do Games czy treningi “OPEN” zaczną się w końcówce lutego 2017, to tak żeby poszerzyć Naszą wiedzę CrossFit
 
# ZAOWDY KRZYWIŃ
Mamy 1 i 3 miejsce w Kategori Man Dawid Kujawski oraz Woman Ania Agnieszka Dudkowiak. Niewiele bo punkt zdecydował że Karol Milkowski znalazł się na 4 lokacie. Do półfinału dostał się również Wojtek Jagła awansował z 3 miejsca! No i walki nie odmówili Oskar Rakowski, Łukasz Zachwiej, Piotr Kopaczyński
 
# CERTYFIKATY DO ODEBRANIA
Po LOGinLAB mamy jeszcze do odebrania certyfikaty nie wiem jak to się stało ale następujące osoby zapraszam do Kreatywnego Biurka LAB! Kreatywne biurko LAB. to miejsce gdzie możecie przychodzić ze swoimi pomysłami tak mówiąc przy okazji i również tam gdzie regulujemy karnety 😀
 
# NOWE ZAJĘCIA RUSZAJĄ
HIP-HOP, zajęcia dla dzieciaków LAB. oraz Kolejne grupy trampolin. Piszcie jak chcecie więcej info lub śledźcie stronę LAB.krotoszyn.
 
Dużo tego…ale jak co roku musimy ze wszystkim uporać się w starym roku..a jest co odhaczać.
 
Miłego tygodnia,
Dave
 
 
Wpis w kategorii News