Row, row, row the boat again!

Pierwszy tydzień WRZEŚNIA
Rozpoczynamy kolejny i to już 5 tydzień treningów zawodniczych…czas leci a z tego co słyszę rezultaty się pojawiają a to cieszy najbardziej. Dziś na waszych skrzynkach mailowych będzie kolejny plik na kolejne tygodnie. W sobotę zaczyna się Amarok East Side Challenge czyli druga impreza w Polsce która wielkością i jakością przypomina LOGinLAB..zobaczymy co przygotowali koledzy z Michałem Zalewskim na czele w tym roku. W tym tygodniu również oczekiwana premiera naszego AfterMovie z LOGinLAB.
 
# NOWE GODZINY WRZESIEŃ.
Tak. Od tego miesiąca na porannym open widzimy się od 9-12, wyjątkiem są soboty gdzie open zaczyna się od 8 i trwa również do 12. Niedziela Rest day dla wszystkich 😀 (nowa grafika ląduje na naszej stronie)
 
# INNE SPORTY
CrossFit to nie tylko rzucanie sztangami ale również poznawanie nowych wyzwań fizycznych takich jak triathlon czy surfing….Gratki dla Matiego, który zmierzył się z takim wyzwaniem i wraca z medalem jak widać na załączonym obrazku oraz ekipy “cztery pełnie księżyca” którzy byli ze mną i szlifowali surfowanie w każdej postaci.
 
# Grupy i ich podział.
W tym roku trwa on całkiem swobodnie i każdy może wybrać sobie godziny treningów. Program wrześniowy to powtórka z wydarzeń i przypomnienie fundamentalnych ruchów i zastosowanie ich w praktyce podczas WOD. Jedną zmianą jest poniedziałek i środa gdzie na początkującej grupie widzimy się punktulanie o 19:00
 
# NOWA GRUPA
Witam na pokładzie kolejnych zainteresowanych LAB. przygodami. Pamiętajcie być życzliwi dla nowych i uzupełniać ich trening radami w razie potrzeby.
 
 
Miłego tygodnia
Dave
Wpis w kategorii News