WEEK 34 – KOLEJNY OBÓZ z LAB.

Hej drodzy mamy przyjemność gościć i trenować u siebie młodych zawodników z Poznania. Tym razem chcemy aby sprawdzili się podczas przedsezonowych przygotowań w LAB. Zatem będziemy mieli kilka godzin wieczornych, które również poświęcimy dla nich. Dlatego bądźcie czujni zaczynając od jutra. Na pewno pojawią się w godzinach porannych co nie zmienia za bardzo organizacji ale na uwagę zasługują godziny w PONIEDZIAŁEK i ŚRODĘ gdzie o 20:00 będzie na hali grupa siatkarzy.
Tych którzy swój trening planowali właśnie w te dni na 20:00 wpadajcie na 19:00 lub 21:00 wyjątkowo 🙂 od dodatkowych terminach będziemy informować na bieżąco. Siatkarze zabawią z nami tylko ten tydzień.
 
# TERMINARZ WRZESIEŃ
Jeśli już o terminach mowa…od września będzie obowiązywał nowy grafik…nowy znaczy więcej godzin. Od poniedziałku do piątku poranny open zacznie się od 9:00 i trwać będzie aż do 12:00. Soboty raczej bez zmian a grupy tworzymy w tym tygodniu.
 
# GRUPY WRZESIEŃ
Ze względu na rotację w grupach w tym tygodniu będziemy informować o możliwych podziałach we wrześniu. Mam nadzieje że uda się wszystko dopasować. Chcemy połączyć Was tak żeby na zajęciach nie przepełnić jednych godzin a drugich nie zostawić pustych. No i do tego rusza duuużżża grupa STARTER dla której też szykujemy miejsce.
 
# JAK NADCHODZI WRZESIEŃ BĘDĄ NOWE CENNIKI
Zatem żeby wam to zobrazować zostanie zrobiona grafika i przypomnimy wam o tym za tydzień ale wszystko też opisane poniżej.
 
PŁATNOŚĆ 1 MIESIĄC „welcome back” – 170/1 mies. lub 320/2 mies.
PŁATNOŚĆ DO 11 każdego miesiąca (stali bywalcy) – 160 PLN
PŁATNOŚĆ PO 11 każdego miesiące – 170 PLN
PŁATNOŚĆ 2 MIESIĄCE Z GÓRY – 310 PLN
PŁATNOŚĆ 2 MIESIĄCE STARTER – 330 PLN
POJEDYNCZE WEJŚCIE (nie lubimy ich) – 35 PLN
 
# CERTYFIKATY LOGinLAB
Z tego miejsca dziękuję wszystkim wolontariuszom przy pomocy tworzenia imprezy jaką jest LOGinLAB…wyrazem tego są certyfikaty które czekają na każdego na biurku w LAB. niektóre również zostały wysłane pocztą.
 
# Programowanie z CAFFEINE BARBELL czyli #GRANDPAweightlifting by Daniel
No tak to już 3 tydzień gdzie brniemy z programowaniem, mam nadzieje że trzymacie się planu. Tak to będzie teraz wyglądać że grupa „zawodnicz LAB.” staje się bardziej „płynna” i będziemy widzieć się głownie na OPEN’ach oraz między grupami no i raczej wszyscy w soboty.
 
# IO Rio
Igrzyska zakończone, mam nadzieje że mieliście okazję choć na chwilę rzucić okiem co tam się w Brazyli dzieje a zwłaszcza wspierać braci Baran z Krotoszyna, gratulacje dla nich za udział w zawodach…no i czekamy na ich kolejne sukcesy!
 
# ACTIVE REST TIME
Pamiętajcie nawet kiedy macie dzień treningowy czy rest day fajnie się poruszać a zwłaszcza uprawiać inny sport niż CrossFit…jaki mam na myśli. Na myśli mam każdy inny sport jaki lubicie lub chcecie spróbować a nawet skusić się na jazdę na rowerze o każdej porze dnia. W miniony weekend odbył się jeden z turniejów siatkówki plażowej w Krotoszynie a udział w nim brał coach Artur. Wspieramy krotoszyńskie eventy, rozglądajcie się za nimi i do dzieła. 🙂
 
# PROGENEX promo
Do każdego zakupu odżywek bidon gratis.
 
Miłego tygodnia,
in tacz
Dave
Wpis w kategorii News