Hej LAB.

Długa przerwa ale wracamy z informacjami…trochę to trwało ale niestety powrót do żywych po tegorocznej edycji trwa zdecydowanie dłużej…ale jeśli sprawdzić efekt na FB to można powiedzieć że chyba się udało :)!!! FB huczy :D….no i z tego miejsca raz jeszcze dziękuję za każda najmniejsza pomoc za poświęcenie swojego wolnego czasu…jest to bezcenne. Cała Polska bezwzględnie słyszała o Krotoszynie i na długo pozostanie w ich głowach Nasze miasto.
 
 
BTW…połowa wakacji za nami..:)
 
# PROGRAMOWANIE ZAWODNICZE
Zebrała się grupa osób, którzy chcą przejść na programowanie najlepszych światowych zawodników czyli podążać programem MISFIT czy TheTrainingPlan bądź INVICTUS….osoby które chcą sprawdzić się w testowaniu programu muszą się liczyć z opłatą miesięczną…którą podzielimy na wszystkich po rówo…jest też możliwość skorzystać z programowania podobnego do Artura i dlatego musimy zorganizować spotkanie…co wy na to żeby wszyscy zainteresowani wpadli do LAB. w sobotę koło godziny 12:00?
 
# ZAWODY JESZCZE RAZ CAŁY FINAŁ
Tu można obejrzeć zawody po raz kolejny….trwają 5 godzin ale okrojona wersja niebawem 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=IPQL79LLPA4
 
# KARNET
Połowa wakacji oznacza, że część z Was skorzystała z karnetów wakacyjnych. Pozostali muszą uregulować normalny karnet sierpniowy. Od września obowiązują karnety 2-miesięczne.
 
# NOWA GRUPA
Już mamy zapisane kilka osób. Ale ciągle się tworzy lista na grupę wrześniową. Liczba miejsc ograniczona. 🙂
 
# OBÓZ
Za tydzień rusza obóz. Można się jeszcze zapisać i wrzucić swoje pociechy na spotkanie ze sportem w Krotoszynie. 🙂 LAB.zaprasza
 
# CZEPKI
Dla zainteresowanych pływaniem, właśnie drukują się czepki LAB. do zgarnięcia zza lady niebawem 🙂
 
In tacz
Dave
Wpis w kategorii News