WEEK 16

Zaczyna się robić ciepło, co to znaczy? Biegamy kochani! Tak Cardio samo się nie zrobi a jak chcemy wyciąć się na lato to jest to niezbędny plan. Więc zachęcam: biegamy w LAB. biegamy na osiedlu, podziwiamy widoki na błoniu koło domu a w sumie to wszędzie gdzie się da! Miłego tygodnia wszystkim.
 
 
# GRUPA 40 +
29 kwietnia to jest piątek o 18:00 startuje grupa 40 PLUS. Pierwsze spotkanie informacyjne już mamy prawie listę zamkniętą zostały 4 miejsca. Jeśli chcecie jeszcze kogoś skusić na tą grupę to warto się pośpieszyć. Zajęcia będzie cechowała duża doza intensywności ukierunkowanej na wiek, dla osób którym cięąko zacząć i potrzebują sporo motywacji a panicznie boją się CrossFit chcemy pokazać, że to nic strasznego.
* ciągle trwają zapisy na grupę poranną mamy tam dopiero dwie osoby, ale jak osiągniemy minimum 10 to będziemy otwierać zajęcia z rana.
 
# Zajęcia Hubert – dzień przedsiębiorczości
20 kwietnia środa 🙂 – tak jak wspominałem wcześniej dni przedsiębiorczości również w LAB. będziemy chcieli podać się na chwilę chociaż trenerom „z liceum” aby sami spróbowali tego chleba.
 
# Programowanie + interwały
I jak tam wasze programowanie? Kilku z was już udoskonaliło program na kwiecień maj i czerwiec. Mam nadzieje że wasze ustalenia przynoszą rezultaty i pracujemy nad słabościami.
Pamiętajcie się podzielić z innymi albo podpytać innych trenujących oraz trenerów to jest dobre źródło informacji zwłaszcza jak widzimy u kogoś progres formy 🙂
 
# Szkolenie mentalne
Słuchajcie wybieram się na szkolenie, kilka osób też z Wrocławia już się zdecydowało jest szansa dostać tanie bilety przy dużej grupie. Jak kogoś interesuje temat samodoskonalenia się to zapraszam. Nigdy wcześniej z czegoś takiego nie korzystałem ale moja ciekawość nalega więc się skuszę. Dla zainteresowanych link poniżej. Cena ok 75 PLN jak uda nam się znaleźć odpowiednią liczbę osób.
http://www.123teraz.pl/?pp=715
 
Pozdro,
Dave
Wpis w kategorii News