LOGinLAB

– czyli dosłownie zaloguj się do LAB. Chcemy integrować ludzi używając przy tym sportu. To co robimy ma na celu otwieranie stref, organizację zawodów oraz budowanie box w których znajdziecie miłą atmosferę i świetną zabawę połączoną z profesjonalizmem całej Naszej kadry. Głowny event jaki tworzymy to zawody w dywizjach indywidualnych oraz drużynowych w Krotoszynie.
*(ciekawostka LOGinLAB ma dwa znaczenie jedno to „zaloguj się do LAB.” i twórz z nami świadomy fitness. Drugie znaczenie to również z angielskiego „LOGinLAB. = kłoda drewna w LAB. co firmuje nasze zawody przy współpracy z tartakiem Burkietowicz gdzie zawsze nasze zmagania szykują niespodzianki z elementami drewna.)

HEL

– jest to miejsce gdzie sport, odpoczynek ciała i ducha znajdują wspólny mianownik. Podczas pobytu na polu campingowym Chałupy 6 mamy przyjemność trenować w wolnych chwilach pomiędzy surfowaniem na falach i wietrze. Nasza strefa świadomego fitnessu daje satysfakcję w mniej wietrzne dni i rozwija nas podczas każdej sesji treningowej. Weekendy tematyczne z Jogą, tańcem, stretchingiem, bieganiem i innymi aktywnościami pomagają poznać swoje ciało na nowy sposób(tu możemy wrzucić)

TOUR

– Jako wykładowca i trener w Gerlev IH Dawid Kujawski prowadzi specjalne szkolenia w postaci objazdówek po miejscach gdzie CrossFit staje się coraz polularniejszy. Ma to miejsce w Polsce oraz poza granicami naszego państwa zgłębiając świadomy fitness na całym świecie. Odwiedzane są m.in. Los Angeles (CA, USA), Wyspy Kanaryjskie (ESP, EU), Polish Tour (POL, EU) i inne.

CAMP

– każdego roku latem i zimą organizujemy obozy dla dzieciaków gdzie bawimy się świadomym narciarstwem lub grami plażowymi. Odwiedzają nas również kluby sportowe a my tworzymy również półkolonie dla dzieci. Wszystko to w ramach programów
camp

Stowarzyszenie LAB.

– jest to stowarzyszenie które pomaga nam tworzyć wszystko co dzieje się do okoła nas. Stowarzyszenie to dzielna grupa wolontariuszy którzy pomagają podczas projektów ale również prywatni przedsiębiorcy wspierający nasze działania. Gdyby nie oni coś tak pięknego jak LOGinLAB nigdy by nie powstało a coś takiego jak LAB.fitness nie przetrwało by od 2013 roku.