Czym jest LOGinLAB.?

Jest to wydarzenie, podczas którego rywalizacja wchodzi na największy poziom zmagań i wszechstronności konkurencji. Możesz to poczuć stawiając czoła indywidualnym lub drużynowym zmaganiom.

Czym jest LAB.?

Najlepsze miejsce na ziemi gdzie tworzymy relacje międzyludzkie poprzez sport. Przyjdź i poznaj świadomy fitness w LAB.

Czym jest CrossFit®?

Constantly varied, functional movement at high intensity ~ Greg Glassman.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=tzD9BkXGJ1M

Czy można zapisać się do grupy?

Tak, napisz do nas maila z zapytaniem lub skontaktuj się telefonicznie tam udzielimy Ci wszelkich informacji.

Czy rezultaty są widoczne?

Zapytaj ludzi którzy u Nas trenują.

Czy u nas się rzyga?

Nie, chyba że postanowisz się nawtykać do pełna i zaraz po obiedzie najdzie Cię ochota na ciężki trening. Wtedy może się zdarzyć.

Pierwszy trening?

Jest darmowy i możesz zobaczyć czy Ty i CrossFit pasujecie do siebie.

Czy dam radę na treningach?

Tak, ale czeka nas ciężka praca i nikt nie mówi że będzie łatwo.

Czy muszę podpisać umowę żeby mieć karnet?

Tak, lubimy konsekwencję i regularność w treningach bo to przekłada się na rezultaty zatem oczekuj od nas profesjonalizmu w nauce a od siebie zaangażowania i wtedy wspólnie cele osiągniemy szybciej niż Ci się wydaje. Karnet posiada miesięczny okres wypowiedzenia ale chcemy aby świadomy fitness towarzyszył Ci jak najdłużej.

ZASADY

Z szacunku do samych siebie i dla swojego bezpieczeństwa prosimy wszystkich do uszanowania zasad panujących w LAB..

Robimy przysiady. Dużo przysiadów. Pogódź się z tym!

Przysiad jest podstawowy ruchem ciała ludzkiego. Prawidłowy przysiad jest ruchem w pełnym zakresie od głębokiego zejścia do pełnego wyprostu z wypchnięciem bioder.

Nie spóźniamy się. Sprawdź przy drzwiach czy przyprowadziłeś swoje EGO na trening.

W szkole średniej dzieciaki rozgrzewają się twoimi personalnymi rekordami – popraw to!

Negatywna energia nie jest tolerowana.

To jest miejsce udowadniania niesamowitości. Jest to hangar swobodnego podnoszenia swoich umiejętności i sprawności. Bądź optymistą, baw się dobrze, dopinguj innych i przekraczajcie razem swoje granice.

Twoja matka tu nie pracuje więc posprzątaj po sobie.

Sprzątaj po sobie i tyle! ?

Wyczyść swoje DNA!

Krew, pot, skóra i ślina nie powinna znajdować się na naszych sprzętach dłużej niż czas twojego treningu. Jeśli twoje DNA jest na sprzęcie, miej pewność, że zostanie to zaraz oczyszczone i zdezynfekowane!

Szanuj sprzęt, trenuj dokładniej!

ZAWSZE trzymaj wagę sprzętu pod kontrolą, nie dopuść do używania niekontrolowanych obciążeń. NIGDY nie upuszczaj gwałtownie na podłogę, nawet pustej sztangi, Kettlebell….etc. Sprzęt nie jest tani, wysoka jakość nigdy nie jest tania!

Ładuj ciężary.

Jedyną drogą do stania się silniejszym jest podwyższanie obciążenia. Gdy to robisz pamiętaj o bezpieczeństwie. Jeśli nie wiesz ile załadować na sztangę zapytaj trenera o radę! NIGDY nie bierz lekkiego sprzętu (zbyt lekkiego dla CIEBIE!)

Oszukiwanie jest dla LAM.

Bądź szczery z innymi, bądź szczery z sobą. Wiesz już czym jest pełen zakres ruchu. Więc nie ma usprawiedliwień dla niepełnego powtórzenia w wykonywanych ćwiczeniach. Jeśli ktoś zwraca Ci uwagę podczas treningu, uszanuj ją i kontynuuj. Pamiętaj detale robią różnicę, a formy i techniki nie mierzy się w treningach 5 minutowych a setkach godzin treningu!

Nie zmieniaj WOD.

Gotowy na wszystko!…. a nie popisywanie się swoimi mocnymi stronami. Jesteś słaby jak twoje najsłabsze ogniwo. W LAB. rozwijamy swoje słabe strony dzięki temu podnosząc nasz poziom sprawności.

Szanuj innych, sprzęt, trenerów, i pokaż jak jesteś dumny ze swojej siłowni.

To są zasady LAB.! Sprzeciwienie się im może wywołać specyficzne konsekwencje motywacyjne! („Ja Ci kurwa dam nie robić pompek!”)