WEEK 22

Aktywny tydzień! Zakończony aktywnym weekendem! Gratulacje dla wszystkich którzy brali udział w Biegu Krotosa. Można było mijać na trasie niezliczone uśmiechy i znane twarze z treningów w LAB. Gratulacje dla tych co pobili swoje słabości, rekordy i rywali w tym biegu! Super że mogliśmy być częścią a Jagoda Szkudłapska mogła wszystkich przygotować do BIEGU prowadząc świetną rozgrzewkę dla całego Krotoszyna!
 
W weekend odbyło się również sprzątanie w LAB. i na tapetę zostały zabrane wszystkie pomieszczenia. Maymy prośbę, sprzątając w szatni pozbyliśmy się butów i wrzuciliśmy je do worka. To te które od dłuższego czasu zostały na półce i nie było widać śladów użytkowania. W tym tygodniu jest jeszcze szansa prześledzić w czy w worku jednak znajdują się buty kogoś z was. W piątek pozbywamy się worka!
 
# LOGinLAB.
Trwają kwalifikacje dwa wod do zrobienia? Czy ktoś na grupie pokusi się o jakiś rezultat!?
 
# TED.com i Zdrowe Zakupy
Wiedzy nigdy za wiele dlatego poruszamy temat TED.com to właśnie tu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy przedstawionych w bardzo profesjonalny sposób. Zakres wiedzy niezliczony! Co jeszcze może nam pomóc? To app-KA polecona przez jednego z aniołów stróży z LAB. – odsyłamy was do ZDROWE ZAKUPY gdzie zawsze możecie przeskanować kupione jedzenie i sprawdzić czy jest zdrowe i co zawiera! Rewelacja.
 
# TRIATHLON – Sieraków
Nasz COACH Tobiasz Narożniak ponownie jest z żelaza! Tym razem pokonał 1/4 w Sierakowie….medal na szyi mówi wszystko. Na dwukrotnie dłuższym dystansie z medalem zakończył Damian Witkowski! Chłopaki gratulujemy!
 
# WOLONTARIAT
Już brakuje dosłownie 3 osób na sędziowanie. Ktoś chętny?
 
# NOWOŚCI W LAB.
Tak jest napój FOCUS i masła orzechowe a nawet ryż takie przysmaki pojawią się w LAB. sprawdzajcie testujcie, smakujcie a będziemy zamawiać więcej. Dostawa niktórych produktów w trakcie tygodnia.
 
# GRILL
Jak znajdzie się okazja i ochota – to nie można jej zmarnować. Polecamy grill wieczorami oraz w upalne dni!
 
# BIURO LAB.
W weekendy będziemy odpalać pracę biurową w LAB.
Nie zdziwcie się jak będą porozstawiane stoliki i krzesła w przestrzeni naszego BOXu.
 
# KALENDARZ ROCZNY
Zapełniają się nasze plan – związane z LAB. i LOGinLAB.! Brawo my! Idziemy po całości!
 
# KARTKA Z TRENINGIEM
Mało kto wie że była na ścianie przez 6 lat. Kartka z treningiem a nawet nazwał bym to challengem podciągania!
Zadaniem było podciągnąć się na każdym odcinku drążka. (Na podwójnych trzeba było zrobić podciągniecie w dwóch miejscach!)
Rig się rozrósł, drążków jest więcej….ktoś zrobi stary trening lub pokusi się na wersję ze wszystkimi drążkami obecnie?
 
Miłego tygodnia,
Dave
Wpis w kategorii News