WEEK 16

Rozkład jazdy na święta i kilka kolejnych dni. W pierwszej kolejności zaznaczam, że sprzątamy w szatni i opróżniamy kosz z brudami. Jeśli nie odbierzecie ręczników pewnie je wypierzemy i użyjemy do sprzątania. Reszta rzeczy ląduje w worku i odbiera je pewien Pan. Dlatego proszę zajrzyjcie do skrzynki w szatni czy nie ma tam waszych skarbów oraz na półkę w hali…też tam jest kilka bezpańskich rękawiczek.
 
# IDĄ ŚWIĘTA
Rozkład jazwy wygląda tak że w piątek i sobotę zajęcia odbywają się normalnie. W poniedziałek natomiast mamy trening w teamach i podobnie jak w niedziele ostatni spotykamy się 9:30 i walczymy z WOD!
 
# SZYKUJ FORMĘ DO BIEGU
W LAB. mamy kilku biegaczy ale teraz chcemy zachęcić wszystkich do regularnych dużych kółek po treningu lub przed. Zbliża się bieg krotosa – można przecież powalczyć o swoją życiówkę i założenia z początku roku!
 
# RUNMAGEDON
Cieszymy się że biegi cieśża się popularnością. Na ten akurat posiadamy zniżki u Agu La pamiętajcie zapytać.
 
# KARTA DUŻEJ RODZINY
Niewiele ale jednak coś. U nas posiadacze karty dużej rodziny posiadają zniżkę na karnet w wysokości 10%. Jeśli są u Nas tacy zapraszamy!
 
# NIEDZIELA ZE ZDJĘCIAMI
Super trening i znakomite zdjęcia.
 
# THE BEST OF WINTER
Mamy zwycięzcę – Dawid Grząka podjął rękawice i udało się przewalczyć dwa wod co zagwarantowało mu nagrodę. Przed nami kolejne zmagania SPRING, zachęcamy do udziału!
 
# W RYN AKCENT LOGinLAB.
Podczas zawodów w Ryn udział zabrał Mateusz Iwanowski który jest naszym trenerem na strefie Loginlab. powered by HES Chałupy 6. Gratulujemy mu startu!
 
# NAGRYWASZ WIDEO WEŹ STATYW
W LAB. dostępne są dwa statywy do nagrywania video. Nie ważne czy to film dla sprawdzenia techniki czy też na zawody. Zabierz statyw aby dobrze ustawić kamerkę 🙂
 
# COŚ PYSZNEGO
Jak zawsze przed świętami mam szasnę stworzyć kilka szyneczek i innych przysmaków pomagając tacie 🙂 Zapraszamy do sklepu na Kamienna 2a jeśli coś z tych rzeczy powinno znaleźć się w waszym koszyczku!
 
Spokojnych świąt!
Miłego tygodnia treningów!
Dave
Wpis w kategorii News