WEEK 15

Ten tydzień rozpoczynamy biegowym krokiem. Strefa zewnętrzna gotowa, słońce przygrzewa nic tylko się ruszyć i biegać. Budujemy sprawność każdego dnia a bieganie to łatwy test tego jak fit jesteśmy. A po udanym treningu zwłaszcza z bieganiem 🙂 można odpocząć na leżaczku LAB.
 
Niedziela tez aktywnie gdyż to ten weekend gdzie trenujemy w team. Nie trzeba mieć partnera można przyjść samemu. Bo dopiero na miejscu wybieramy zespoły. Przypominam zbieramy sie o 9:30 a o 10:00 startujemy z WOD.
 
Po treningu – w drugiej części dnia – organizujemy OTWARTEGO GRILLA (jeśli pogoda dopisze) dla wszystkich. Będziemy krzatać się, sprzątać a dodatkowo będzie można coś przysmażyć na ruszcie i napić się małego PIWKA! Chętni?
 
# Młoda Astra
Ten zespół jeszcze pokaże wam moc! Obecnie już dostajemy informacje że chłopcy są coraz lepsi kondycyjnie i nie idzie ich zabiegać dzięki naszym treningom. Oby tak dalej a my śledzimy ich karierę!
 
# LODY ŁYSKAWA
Tak jest – już mozna poczuć smak lata w cukierni a niebawem otwarcie lodziarni! Mój faworyt lód SERNIK!
Lody Łyskawa
 
# URODZINY LAB. 6-te
Szykujemy się na weekend w LAB. gdzie znowu powspominamy coś przysmażymy na ruszcie. Gotowi na weekend 17 maja (piątek).
 
# Arena LOGinLAB.
Już się szykuje, teamy już treniują – polskie święto fitness już niebawem w Krotoszynie 😀
 
# kolacja charytatywna
Lubimy pomagać, tym razem w roli prowadzącego podczas kolacji charytatywnej można było sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Pollecam imprezę na kolejne lata 🙂 fajna zabawa, świetna robota kucharzy którzych aż 15 gotowało dania na ten wieczór!
 
# Teoria skakanki 🙂
Teoria idzie w świat :)tak jak na codzień uczymy się podwójnej i potrójnej skakanki, miałem też przyjemnośc uczyc Mateusz Wasilewski podczas Amarok ESC w Białymstoku. Jak widać wiedza przydała się podczas zawodów oraz teraz też w szkoleniu i radach online! Oby tak dalej! Inspiracja i teoria piramidy działa.
 
# RUN AWAY
Impreza się rozrasta i szykuje do kluczowego starcia! Kto uwielbia przeszkody niech bierze się do roboty i szykuje do startu. Warto porywalizaować z Szymon Kujawa ale czy idzie z nim wygrać?
 
Miłego tygodnia,
Dave.
Wpis w kategorii News