WEEK 14

Nadchodzimy! Dzięki za udział wszystkim uczestnikom w serii LOGinLAB. The Best Of WINTER! Treningi dały w kość ale było warto! Już niebawem przekonamy się kto był najsprawniejszy ZIMĄ! Czekamy na oficjalne wyniki. A z kolejnym tygodniem zaczynamy zmagania the BEST OF SPRING. Więc wiosenne zmagania są dostępne dla dwóch kategorii drużyn MAN+MAN oraz INDYWIDUALNE MAN35+ (mastersi)! Powodzenia cała WIOSNA czeka na nas, na zajęciach na pewno pojawią się treningi.
 
# LOGinLAB. Modern Competition 5th Anniversary
Zmagania tego roku pokazują że pojawiają się zawodnicy z zagranicy. Mamy już w szeregach KOREĘ, WŁOCHY, CZECHY i niebawem damy znać co dalej! Tegoroczna edycja będzie prawdziwym świętem dla zawodników oraz wolontariuszy! Gotowi?
 
# WOLONTARIAT
Dzięki za zgłoszenia, teraz dajemy info że zapisujemy już oficjalnie na listy. Kto chętny proszę zgłaszać się przez FB lub bezpośrednio w biurze LAB.
 
# FIWE
Uczestnicząc w zmaganiach LOGinLAB. masz szansę wygrać bilet na najbardziej prestiżową imprezę podsumowującą sezon 2019 w Warszawie. Podczas FIWE odbędzie się specjalna edycja LOGinLAB. CUP. Warto walczyć o miejsce 13-15 września 2019.
 
# JEMY ZDROWO
Pamiętajcie aby trenować i jeść zdrowo. U nas można umówić się na poradę, inspirację i tłumaczenie naszych założeń. Zapraszamy na indywidualne konsultacje.
 
# ROBI SIĘ CIEPŁO wychodzi SŁOŃCE.
Strefa zewnętrzna budzi się do życia. Można już szykować się na biegowe zmagania na rozgrzewce. Uwielbiamy biegać. Jakiś konkurs biegowy? Najlepszy na 5 km w kwietniu?
Ale też to informacja, że kończymy sezon grzewczy w LAB. proszę pamiętać zwłaszcza na Cardio w chłodniejsze dni. Pamiętajcie o tym!
 
# Wydarzenie w Krotoszynie
Zbliża się jarmark świąteczny. Konkurs na mazurka to jedna z atrakcji ale na pewno można znaleźć coś z lokalnej specjałów które na stole powinny się znaleźć.
W minions weekend odbyły się też zmagania seniorów w SUMO. Mistrzostwa Polski miały miejsce na hali widowiskowo sportowej.
 
# LEŻAKI LOGinLAB.
Pojawiają się w naszym sklepie. Jeśli ktoś chciałby nabyć taki leżak to zapraszamy do odwiedzenia strony www.loginlab.eu
 
# URODZINY LAB.
Tak jest już niebawem 6-te urodziny LAB.
Tradycyjny grill z atrakcjami odbędzie się uwaga 17 maja.
Niebawem dowiecie się co szykujemy!
 
Słonecznego dnia i do zobaczenia w tygodniu.
Dave.
Wpis w kategorii News