WEEK 11

TRENUJĄCA NIEDZIELA NADCHODZI! Tak jest to właśnie w tym tygodniu wypada niedziela podczas, której zaczynamy zmagania dla TEAM! Zapraszamy serdecznie wszystkich! 9:30 zaczynamy rozgrzewkę o 10:00 rusza WOD!
 
Czego się nie spodziewacie?
 
# Wyprawa na śnieżkę w szortach?
Kilku naszych klubowiczów wybrało się na śnieżkę w szortach. Warunki iście zimowe! Wygląda na to że nieźle dostali w kość. Zapytajcie ich jak wypadła wyprawa!
 
# Krotoszyńskie dęby! NAGRODY
Trzeci rok z rzędu jesteśmy wyróżnieni w plebiscycie krotoszyńskich dębów! Niezmiernie miłe jest to wyróżnienie ale chyba już mamy chrapkę na otrzymanie pierwszej nagrody! Zobaczymy czy podczas tworzenia LOGinLAB. 2019 uda się to osiągnąć.
 
# Warsztaty podczas LOGinLAB.
Gimnastyka, Fotografia, Row&SKi, Spray czy znajdziesz coś dla siebie? W LAB. organizujemy warsztaty tematyczne od czasu do czasu. Tym razem wrzucamy na tapetę warsztaty podczas samych zawodów. Można się szkolić i zdobywać wiedzę właśnie tam. Część z nich płatna, zajęcia dla dzieciaków za FREE. Zapisy na sklepie internetowym LOGinLAB.eu
 
# Chałupy_6 – HEL
Jak każdego roku zapowiadamy swoją strefę właśnie na półwyspie helskim! Zapraszamy Was na trening właśnie tam! Otwarcie dopiero w maj/czerwiec ale już warto zabrać poprawkę na weekendowe wypady właśnie tam!
 
# Samodyscyplina
To lekarstwo na lenistwo! Do dzieła!
 
Miłego tygodnia,
Dave.
Wpis w kategorii News