WEEK 7

Szczęśliwy tydzień! Ledwo rozpoczęliśmy rok a tu juz 7 tydzień leci..ostatnie dni dla narciarzy…a my czekamy kiedy możemy otworzyć bramę LAB. i potrenować na świeżym powietrzu. Tym czasem prezentujemy Wam kilka nowości.
Tym razem z wnętrza LAB. oraz zewnętrznego systemu i sklepu loginlab.eu
 
Ten tydzień to również wychodzenie ze swojej strefy komfortu! Czyli walczymy o swoje do upadłego! Czas na to aby zmierzyć się ze swoimi słabościami no i przebrnąć przez pierwsze szlify dotyczące nadchodzącego CrossFIt Games OPEN 2019 oraz THE BEST OF WINTER LOGinLAB.
 
# DIETA – BYĆ KOWALEM SWOJEGO LOSU
W LAB. każdy klubowicz może dowiedzieć się sporo na temat jedzenie i nawyków od których dowiecie się w jaki sposób warto walczyć o swoją sylwetkę. Kto ma już rezultaty ten już napędza się dalej! Brawo Irena Ireneusz Czubak za samodyscyplinę i małe kroki w osiąganiu zamierzonego efektu…czekamy na kolejne foto.
 
# Porządkujemy
Ławeczki i kolejny sprzęt w nowych miejscach na pewno się odnajdziecie, pamiętajcie odkładamy wszystko na swoje miejsce. A nowe miejsce tworzymy już bo nasz BOX odwiedzić kurier i podrzucił CONCEPT2 Ski Erg…a będzie go przecież trzeba przetestować!
 
# BLUZY, CIUCHY – sklep
Na www.loginlab.eu zaczyna pracować nasz sklep z ciuchami. Niektóre z produktów będą jeszcze niedostępne lub nie ujawnione. Natomiast w środę premierowo nakierujemy Was tam na zakup nowych koszulek i bluz na sezon 2019!
 
# Morsowanie dla zdrowia
Nic nie pomaga lepiej niż porządne wychłodzenie ciała. Dlatego dla tych co jeszcze nie spróbowali może okazać się że to jedne z ostatnich szans w tym sezonie aby wymrozić się w lodowatej wodzie! Dlatego WYJŚCIE poza strefę komfortu może nastąpić również na krotoszyńskich BŁONIACH!
 
# FIT SZKOŁA
Takie zajęcia to przyjemność młodzież walczy do upadłego o lepszą wersję siebie. Kto chciałby taki WF parę lat temu w swojej szkole?
 
# KAWA W LAB.
Przed treningiem mały zastrzyk kawy się przyda dlatego można poprosić i podobnie jak z wodą obsłużyć się samemu. Serwujemy kawę WOSEBA bo podobnie jak i oni wolimy być WYJĄTKOWI!
 
Miłego tygodnia!
Dave.
Wpis w kategorii News