WEEK 6

Większość rzeczy których się obawiasz nigdy się nie wydarzy. To fakt jaki towarzyszy każdemu z nas. Nie warto obawiać się zatem drobnostkami stworzonymi przez naszą wyobraźnie a wręcz przeciwnie SPODZIEWAĆ SIĘ NIESPODZIEWANEGO i być na to gotowym. Badania naukowe udowodniły że osoby trenujące są kreatywniejsze i bardziej wytrwałe w problemach jakie stwarza nam codzienność. Dlatego zmierzenie się z treningiem jego najcięższa wersją RX czyli bez zmieniania cięzaru i dązenie do wykonanania wszystkich ćwiczeń takich jak pull-up, push-up czy tez t2b we właściwy sposób przygotują nas jeszcze bardziej niż nam się wydaje. Warto się za to brać!
 
# LOGinLAB rusza!
Pierwsza edycja the Best Of Winter własnie ruszyła! W tym tygodniu ogłosimy trening dla pierwszych kategorii. Będzie ich w sumie 3! System działa a lada moment też sklep 🙂 w którym nie tylko zapkupy.
 
# Cegiełka za 1 000 000 PLN
Sklep który rusza na stronie loginlab.eu w ofercie będize miał koszulki i projekty. W tym tygodniu wzory niektórych rozmiarów dostępne do przymierzenia w LAB. resztę już zamawiamy w sieci! 🙂 dla tych co będą chcieli pewnego dnia też wesprzeć loginlab cegiełką to jest taka możliwość nawet za 1 000 000 pln 😀
 
# Osobowość roku!
Pamiętacie wokalistę zespołu TACY NIE INNY…gralu u nas na LOGinLAB. oraz na wigilii LAB. Ich wokalista został nominowany do OSOBOWIŚCI ROKU 2018…kto głosuje!?
 
# Row&Ski
W naszym box brakuej nam SkiErg…ale już niedługo! Teraz zaczęliśmy programować treningi na loginlab. dlatego taka maszyna przyda się nam bardzo 😀 Odwiedził nas Piotr z Warszawy, więcej o jego działalności i prowadzeniu specjalnych warsztatów ROW&SKI ale nadmienimy że to on odpowiedzialny jest za właśnie takie treningi które będzie trzeba wykonać na tych dwóch maszynach!
 
# KALENDARZ LOGinLAB.
Zajrzyj i nie przegap:
– the Best of WINTER/SPRING/SUMMER/AUTUMN
– LOGinLAB 5th Anniversary
– Strefa Chałupy_6
– LOGinLAB. CUP – FIWE Trade Show
 
# u Bielawnego – o nich mówi się w innych miastach
W zaprzyjaźnionej restauracji są kucharze którzy wygrywają w dużych miastach z innymi! Tak jest dania na medal tym razem team Dominika Bielawnego ponownie pokazał klasę. Odwiedzajcie i testujcie menu! ZeSmakiem!
 
Miłego tygodnia,
Dave.
Wpis w kategorii News