WEEK 5

No więc zaczynamy ogłoszenia odnośnie LOGinLAB. 5th Anniversary. To już 5 lat kiedy tworzymy tej event którego wspomnienia są w nas już wryte na stałe. Chwile trudne, chwile radosne – ważne że ciągle razem i z wzajemnym szacunkiem i wspólną pasja udaje nam się robić coś niesamowitego! Zaczniemy od początku i już zapraszamy wolontariuszy do współpracy przy tegorocznym projekcie! Jak zawsze tem OFFICE, JUDGE oraz VOLUNTEER poszukiwani! A jeśli o nich chodzi czy znajduje się w naszych szeregach ktoś kto potrafi ogarniać FB i INSTAGRAM tworzyć relacje oraz zna tajemnicze funkcję o których reszta świata nie ma pojęcia? Potrzeba na już takiej osoby z pasją oraz z umiejętnościami które wpisują się w strefę OFFICE! Dajcie nam znać.
 
Zmieniamy logo ze względu na specjalną edycję tego wydarzenia to właśnie przez 5 lat tworzymy ten event! I teraz trzeba to uczcić! Otwieramy sklep, otwieramy system…ale rozpoczniemy te newsy ogłaszać stopniowo w tym tygodniu…na początek skromnie LOGO stworzone przez Piotr Całujek (wolontariusz od very beginning of LOGinLAB. – Gratulace!)
 
To jak sklep i nowa edycja to w tym tygodniu tez pochwalimy się koszulkami LAB. na sezon 2019 – zamówienia będzie można składać już w sklepie internetowym!
 
ZACZYNAMY!
 
# Czy my odliczamy!?
Oczywiście że tak! Mniej niż 148 dni do rozpoczęcia gorącego LATA! Dlatego kontynuujemy naszą przygodę z fitness oraz wdrażamy się w DIETY! Ci co jeszcze nie dotarli na konsultację proszę nie zwlekajcie dłużej! Zobaczycie jak tracimy kg łącząc trening z dietą – parę osoób już może się pochwalić (Ireneusz Czubak….)
 
# PLEBISCYT
W ostrowskim plebiscycie na osobowość roku z południowej wlkp. odpadliśmy przed finałową sesją ale ciagle walczymy o miano najlepszej imprezy w naszym powiecie! Zapraszamy do głosowania w sieci i sms.
 
# SIATKARZE
Nasz trening to przygotowanie do codziennego lepszego życia. Ale polega też na urozmaicaniu i gotowości do wszystkich sportów indywidualnych oraz drużynowych. W LAB. siatkarzy pełno! Brawo panowie za walkę w weekend!
 
# MŁODZI PIŁKARZE
Astra Krotoszyn dziękujemy za odwiedziny. Miło nam było gościć Was w naszych skromnych progach! Do zobaczenia w sezonie na boiskach trawiastych. Obóz dochodzeniowy zakończony sukcesem!
 
# RAZ ŚNIEG RAZ BEZ
Pada i topnieje tak na zmianę. Odkąd istnieje LAB. w marcu po raz pierwszy otwieramy bramę na bieganie! Czy pobijemy ten rekord w tym roku np w lutym! zobaczymy.
 
# SENIORZY W AKCJI
Nasz grupa się umacnia. Rzetelne treningi miła atmosfera. No i pokazuje że trening ma ułatwiać życie a nie utrudniać!
 
# KĄCIK WOSEBA
Tak jest Kawka na salonach. W LAB. można napić się kawy.
ESPRESSO / NORMANA / MOCNA 3 PLN
PODWÓJNA MOC – DOUBLE SHOT – 5 PLN
SMAK: WOSEBA PREMIUM (różne rodzaje)
Zapraszamy ! Przed treningiem warto o zastrzyk naturalnej pozytywnej energii i przebudzenia! Woseba
 
# NA SPRZEDAŻ
Leginsy męskie rozmiar M – wiszą w LAB. można przymierzać…więcej pytań u Grzegorz Krzywonos.
 
# PAPIEŻ TO MĄDRY CZŁOWIEK
Jak wszyscy w koło inspirujemy się różnymi hasłami. Dzięki takim jednostką jak JPII możemy nauczyć się dużo! Do refleksji parę niezaprzeczalnych mądrości do przeczytania.
 
# Razem LEPIEJ
Dzięki dla partnerów i sponsorów za sezon 2018….oficjalnie ruszamy sezon 2019! Lets go!
 
# NIEDZIELNE WOD
Ten trening będzie zawsze ogłaszany w trakcie miesiąca. Niedziele przypadają nam nieregularnie ale zawsze trenujemy tam w teamach! Dlatego można wpadać samemu i poznać swojego teamMate na hali LAB. Świetna frekwencja dziś! Świetny trening dziś! Gratulacje! Do zobaczenia w LUTYM!
 
# MORSOWANIE
Genialna regeneracja! Dla tych co jeszcze nie byli – namówimy Was jak nie w tym sezonie to kolejnym! Pozdrawiamy!
 
# ŁAZIENKA
Tak jest ciągle można przesyłać nam propozycje zmian, inspiracji projektów. Dziękujemy za dotychczasowe!
 
Miłego tygodnia,
Dave
Wpis w kategorii News