WEEK 4

Połowa ferii za nami! Śniegu jak na lekarstwo w okolicy ale za to w górach posypało. Jak zawsze zachęcamy do aktywnego spędzania czasu nawet jesli narty czy snowboard to obcy temat to już sam wyjazd aby pospacerować w górach, górkach, wyżynach będzie ciekawym doświadczeniem i atrakcyjną scenerią o tej porze roku! My kończymy obóz z dziećmi i trzeba przyznać że kolejne „młode człowieczki” dołączyły do grona zjeżdżających narciarzy i snowboardzistów! Ten sezon jescze się nie kończy jakiś weekendowy wyjazd na pewno zostanie zaliczony.
 
# SIATKÓWKA ze wspomnieniami
Miło że Krotoszyn pamięta o ludziach którzy tworzyli historię i potrafili motywować. W LAB. znajdują się zawodnicy dawnych drużyn które tworzył Pan Andrzej Szczepaniak. Mimo że memoriał odbył się w zezlym tygodniu to chciałem o nim wspomnieć bo jest to jedno z wydarzeń którego kontynuację miło zobaczyć będzie ponownie.
 
# Wspieramy 1%
Każdego roku mamy osoby które możemy wspierac 1% podatku. Jeśli nie wiecie na kogo przekazać pieniążek to jest Basia i Grzegorz którzy na pewno pozytywnie spojrzą na każdego rodzaju pomoc.
 
# PLEBISCYTY
Tak w Krotoszynie bierzemy udział po raz kolejny lecz w ostrowie jako działacze LOGinLAB. zostaliśmy mianowani po raz pierwszy. Małymi kroczkami do kolejnych sukcesów 🙂
Na to wydarzenie można dołączyć w formie balu w ostrowie….może ktoś chętny na przedostatni weekend lutego (równo za miesiąc)
 
# WOŚP
Wiemy jak realizacja imprezy potrafi wywrzeć presję na osobie która ją tworzy. Zwłaszcza jak coś pójdzie nie tak. Tym razem chodzi o największą imprezę w Polsce która ma najlepszego przywódcę w postaci Jurek Owsiak. Czasami coś pójdzie nie tak i wtedy „zemsta w postaci błędnego myślenia” jednej osoby ruszy lawinę, która nie powinna mieć miejsca. Wspieramy WOŚP i trzymamy kciuki aby ta impreza trwała zawsze do końca świata i o jeden dzień dłużej. Osobiście bardzo się cieszę że „dyrygent” zostaje na swoim miejscu! #rezemZwośp
 
# OTWIERAMY SKLEP LOGinLAB.
Kubki i inne gadżety tam znajdziemy, ale tez zapisy na warsztaty i inne wydarzenie z kalendarza 2019! W sklepie znajdziecie też niebawem projekty NOWYCH KOSZULEK i innej odzieży na sezon 2019! Chętni będą mogli właśnie tam realizować zamówienia. Premiera koszulki właśnie w TYM TYGODNIU!
 
# Rusza system – nagranie z rozpoczecia sezonu LOGinLAB. w tym tygodniu.
Szykujemy 7 eventów! Ten rok będzie cechował się mniejszymi projektami ale bardzo dynamicznymi rozgrywkami. LABowicze szykujcie się wiele zawodów będzie właśnie dla WAS!
 
# LOGinLAB.
Broszurkę z historią LOGinLAB. i film z zzapowiedziami ogłaszamy w tym tygodniu! DO dzieła!
 
Miłego tygodnia,
Dave.
Wpis w kategorii News