WEEK 2

 Zima zaskoczyła wszystkich ale nie pozostaje nic innego jak walczyć! Tak jak bywa każdego roku spadnie śnieg i nagle paraliż wszystkiego. Nawet gdy w prognozie już zaczynają ostrzegać to czekamy na zasyp śniegu bez przygotowania i drogowcy na ostatnią chwilę nic nie są w stanie zrobić. Lecz nie na tym trzeba nam się skupiać! Jedziemy z treningami ciąg dalszy zwinności, którą rozwijamy na treningach w styczniu, nowa grupa wystartowała zatem pełna moc i do przodu! A jeśli chodzi o śnieg to dopiszemy tylko „każdego dnia ucz się nowego sportu” i teraz czas na sporty zimowe!
 
# PŁYWANIE W WEEKEND
Razem z WOŚP z soboty na niedzielę pływamy od 00:00 do 02:00. Wszystkich chętnych zapraszamy każdy metr to zebrane środki dla potrzebujących dzieci i wsparcie dla szpitali przez Owsiaka i jego ekipę.
 
# SKAKANKI LAB.
Pamiętajcie mamy dwa rodzaje wieszczków skakanki prywatne oraz skakanki LAB. Te drugie charakteryzują się czerwoną taśmą na rączkach. Uszanujcie cudzą własność i postarajcie się korzystać z przeznaczonych dla was sprzętów i odwieszać się na swoje miejsce.
 
# BUDUJE REMONTUJE URZĄDZAM
Każdy nasz klubowicz może podzielić się pasja lub własnym rozwojem otwierając działalność a my chętnie pochwalimy się waszym sukcesem. W tym przypadku nie jest inaczej gdyż też po ewaluacji rocznej dostaliśmy info że można „odświeżyć” prysznice. Właśnie razem z Łukasz Dykcik planujemy nowy wizerunek kibelka z chęcią wprowadzania zmian. Jeśli macie jakiś pomysł, rozwiązanie lub idealny wizerunek lub aranżację kibelka to zapraszamy z pomysłami i na burzę mózgów do nas!
 
# KILKA MOTYWACYJNYCH OBRAZKÓW
Jak zawsze w poście pojawiają się jakieś piękne memy lub motywacyjne obrazki. Tym razem ciut więcej ich tutaj. Nasze ulubione wracają w postaci magnesów na ścianę LAB. i zawsze mają jakieś ukryte znaczenia lub wpisaną historię w siebie! Nie są one przypadkowe kiedy już zostają powieszone na naszej ścianie.
 
# loginlab.eu
Nasza strona internetowa ewaluuje i wszystkie wpisy FB znajdziecie również tam. A co więcej niebawem zapisy na zawody oraz sklepik 😉
 
Miłego tygodnia,
Dave
Wpis w kategorii News