WEEK 1

Przed nami pierwszy tydzień toku 2019! Ruszamy z kopyta więc wszystkie KONIE zapraszamy do wspólnego trenowania! No i nowe programowanie czas zacząć. Macie możliwość umówić się na konsultację treningu czy też diety no i mamy stały grafik, który zmienia się nieznacząco z rokiem poprzednim, czyli w soboty otwieramy od 9-12 a reszta pozostaje bez zmian. Pamiętajcie, że wprowadzamy w każdym miesiącu jedną niedzielę trenującą (ogłoszenia na grupie LAB. w trakcie miesiąca) tam znajdziecie TEAM WOD!
 
DO DZIEŁA!
 
# ROZLICZENIA
Trenując LAB. szanujemy siebie i zasady rozliczania jakie u nas obowiązują aby wszyscy byli traktowani na równi, no i jesteśmy dojrzałymi ludźmi i wiemy na co się decydujemy. Nie zmienia się nic w tej kwestii w nowym roku 2019..więc podobnie jak w 2018…obowiązuje miesiąc WYPOWIEDZENIA. A z początkiem roku poinformują Was o wszystkich zasadach ponownie trenerzy LAB.
 
OBJAŚNIENIE:
Zgodnie z obrazkiem – MIESIĄC ZŁOŻENIA WYPOWIEDZENIA (miesiąc 1) – MIESIĄC WYPOWIEDZENIA (miesiąc 2) – MIESIĄC ZAKOŃCZENIA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH czyli brak opłaty (miesiąc 3).
(czyli obowiązuje od momentu wypowiedzenia obowiązkowa opłata za następny w kolejności miesiąc nazwany miesiącem WYPOWIEDZENIA)
 
Istnieje możliwość zawieszenia karnetu LAB. na jeden miesiąc kalendarzowy. Nie można zawiesić karnetu więcej niż na jeden miesiąc. (OPŁATA ZAWIESZENIA TO KWOTA POJEDYNCZEJ WEJŚCIÓWKI I TA WEJŚCIÓWKA OBOWIĄZUJE DO WYKORZYSTANIA W DANYM MIESIĄCU)
 
Odświeżamy oświadczenia poprzez rejestrację internetowe. Dlatego, każdy LABowicz będzie proszony o złożenie ponownego oświadczenia w LAB. a papierowe wersje będziemy mogli wyrzucić do kosza robiąc porządek w nowym roku!
Do zobaczenia.
 
# KULTURA NA SKALĘ POLSKI
Zatem Krotoszyn w kolejnym roku 2019 będzie znowu obfitował w imprezy dlatego warto u nas żyć! KOK dba o to aby na mapie Polski było o nas głośno.
 
# CARDIO, KULTURYSTYKA, PROGRAM ZAWODNICZY
Oczywiście wszystko w oparciu o diety sam zdecyduj co najbardziej Ci potrzeba i skonsultuj to z nami!Mamy przygotowane programy. Na początek nowością będzie większa ilość sprzętu i nowe programowania a później jak znajdziecie chwilę to od razu uderzajcie do nas na konsultację:)
 
# SAMODYSCYPLINA
Jeśli mamy wysoki poziom samodyscypliny wtedy możemy wszytko. Zapraszamy niebawem na wykłady, prelekcję odnośnie teoretycznego przygotowania do treningu i nie tylko. JUŻ NIEBAWEM! Bo chcemy podzielić się z Wami wiedzą która pomoże zrozumieć wzorce ruchowe ale też indywidualne podejście do Fitness.
 
# ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE
Czyli do tej pory gimnastyka lub cieżary były dla Ciebie tajemnicą będziesz mógł podszkolić słabe strony z nami na specjalnych zajęciach. Praca nad własnymi słabościami to właśnie samodyscyplina podczas GODZIN OPEN ale też poprawne wykonanie ruchu jeśli coś będzie Ci wychodziło nie po twojej myśli takie zajęcia będą dla Ciebie.
 
# PŁYWANIE Z WOŚP
Klub UKS DELFIN znowu organizuje pływanie dla WOŚP my będizemy aktywni jako LAB. w godzinach 00:00 do 2:00 w weekend WOŚP. Kto chętny?
 
Miłego pierwszego tygodnia roku,
Dave
 
Wpis w kategorii News