WEEK 52

KOŃCZYMY TEN ROK PRZYJACIELE!
Zatem już po Świętach! Dzięki za liczne przybycie i jak zawsze zacne imprezowanie połączone z kolędowaniem podczas naszej wspólnej wigilii LAB. czy za rok ponawiamy ten rytuał? Osobiście już nie mogę doczekać się tego co wydarzy się za rok, bardzo kocham czas zapachu grzanego wina i rozmów do rana, ja ewidentnie jestem ZA! No i jest to jasny sygnał, że teraz zaczynamy odliczać do 6 urodzin LAB. w MAJU bo kolejna impreza właśnie wtedy (przed wigilią oczywiście)!
 
Podsumowując ten sezon w kilku zdaniach: Każda chwila w życiu, każdy moment czegoś nas uczy. Czasami przekaz jest czytelny tu i teraz, czasami musimy poczekać cierpliwie chwilę, w której dowiadujemy się czego chciała nauczyć nas dana sytuacja. My od 5,5 roku wyciągamy wnioski z otrzymanych lekicji. Wprowadzamy w życi projekty z różnym finałem ale nie poddajemy się tylko uparcie dążymy do celu. Ten rok był również obfity w emocje, realizację projektów i zmiany. To co przynosi czas często jest nieodwracalne ale my sądzimy też że sprawiedliwe i koniecznie. Dlatego też nie możemy się doczekać zarówno tego co przyniesie ŻYCIE a konkretnie ujmując LAB. i LOGinLAB. 2019.
 
Jeśli jeszcze raz mogę złożyć serdeczne podziękowania to chciałbym wyrazić ogromny szacunek i dług wdzięczności wszystkim WOLONTARIUSZOM i osobą zaangażowanym w realizacje wszystkich 3 edycji LOGinLAB. w 2019 ROKU!
 
EKIPĄ często przeplatająca się jako wolontariusze to TRENERZY LAB. dziękuje że jesteście tu i teraz. Bez was nie było bo tak samo! (Tobiasz Narożniak, Jagoda Szkudłapska, Mateusz Czubak, Agu La, @basinskaKasia, @basinskiArtur)
 
Dziękuję!
 
# KARNETY SEZON 2019
W tym momencie lista dłużników jest ciągle zaskakująco długa jak przed końcem roku! Zatem apelujemy o uregulowanie przed sylwestrem aby bez długów przywitać 2019! W tygodniu wrzucimy też post odnośnie STARTYCH I NOWYCH CEN i przypomnimy zasady uczestniczenia w zajęciach LAB.
 
# PO WIGILI
Do odebrania kubeczki i tace…trzymamy je do końca roku, później nie wiemy co z nimi się stanie.
*dziękuje za sprzątanie EKIPIE która zjawiła się w sobotę!
 
# POGODA ROZPIESZCZA
Nowe programowanie od stycznia….spodziewajmy się biegania jeśli tak się utrzyma! 😉
 
# FOTOBUDKA
Jeśli ktoś nie pobrał zdjęć to jest szansa je jeszcze otrzymać zgłoście się do Dave!
 
# BASEN
Temat tabu jak bieganie. Dlatego będziemy chcieli zorganizować kilka zajęć i nosić dumnie czepki LAB. na głowie tak jak już niektórzy w tym momencie. Trzymamy kciuki za uczących się śmigać w wodzie!
 
# PŁYWANIE Z WOŚP
Tak jest będą zapisy czekamy na godziny!
Wpis w kategorii News