WEEK 51

Tak to zleciało…zostają nam ostatnie dni 2018 roku. Więc czas na zamiany i nowości..w 2019 roku LAB. będzie miało nowy grafik, nowe założenia i jak zawsze z przytupem na początek roku przekładamy to na świadomy start z ćwiczeniami i odświeżaniem niektórych zagadnień. Na początek LOGO na grupie LAB.oratirum autorstwa naszego klubowicza Piotr Całujek. Więcej jego realizacji zobaczycie już wkrótce ale ta zwiastuje zmiany i nadchodzące rocznice w przyszłym roku a mowa tu o jubileuszowej edycji LOGinLAB. 5th anniversary!.
 
# WIGILIA LAB.
Przypominamy startujemy o 18:00…zaczynamy fotobudką i zdjęciami…w trakcie gry i zabawy…no i później kolędowanie.
CO ZABRAĆ: To co zjesz, podzielisz się z inymi i to czym możesz się napić i pewnie też podzielić z innymi.
KOGO ZABRAĆ: Znajomych, rodzinę, byłych klubowiczów, przyszłych klubowiczów!
WARTO MIEĆ: Buty na zmianę, kocyk, klapeczki.
 
Dla każdego kto zjawi się na Wigilii jak zawsze przygotowany jest prezent, do zobaczenia.
 
# NOWOŚCI
NIEDZIELNE ZAJĘCIA – otóż rozpoczęliśmy już pierwszym niedzielnym wod. W sezonie 2019 w każdym miesiącu jedna niedziela będzie poświęcona właśnie na takie zajęcia. Sprawdzajcie komunikaty co, gdzie i kiedy!
 
# TĘSKNICIE ZA LOGinLAB.
Zmiany zwiastują się też w tym temacie dlatego warto śledzić nasz fanPage i stronę www., niebawem ruszamy z zapisami na edycje 2019.
 
# PREZENTY
Nasi partnerzy i sponsorzy pamiętają o nas i z końcówką roku otrzymaliśmy od nich życzenia za co serdecznie dziękujemy 🙂 do zobaczenia w sezonie 2019
 
# KALENDARZ 2019
Taki nam zawiście aby lepiej planować treningi w LAB. i sprawdzić świąteczne dni. A jeśli o nich mowa….zatem jeśli chodzi o wigilię i święta oraz sylwestra HARMONOGRAM WYGLĄDA TAK:
 
# NASI NA ZAWODACH W KATOWICACH
Test of Fitness to zmagania gdzie już drugi rok z rzędu nasi klubowicze zawitali biorąc udział w rywalizacji. Zapytajcie jak było? A my gratulujemy im udziału!
 
# STYCZNIOWA GRUPA
Zapisy trwają! Jacyś rządni powrotu do treningów GENTELMANI tu są? A może FIT GIRLS?
 
Miłego tygodnia,
*(do zobaczenia w piątek)
Dave
Wpis w kategorii News