WEEK 13 & WEEK 14

Zatem przed nami święta! Dlatego każdemu odpoczynku trochę życzę i zwolnienia tempa choć na sekundę leżąc bez zobowiązań na kanapie, w łóżku lub też w fotelu…jednak jeśli aura dopisze nie zapomnijcie o spacerze i lekkim rozruchu, znajdźcie fajne miejsce godne polecenia i podzielcie się z Nami fajną fotką z widokiem :).
 
OPEN za nami – w tym roku bezapelacyjnie najlepszy okazał się ŁUKI Z! Z którego służby mundurowe mogą być dumne. Mamy małą niespodziankę którą uszykowaliśmy dla zwycięzcy w naszej małej wewnętrznej LAB.owej rywalizacji! No to co szykujemy się za rok bo apetyt rośnie w miarę jedzenia!
 
Rozkład jazdy na święta:
PIĄTEK: 9-12, 12-16 (pod tel), 16-22
SOBOTA: 8-12
NIEDZIELA: ZAMKNIĘTE
PONIEDZIAŁEK: 10-13 (popołudnie damy znać na ostatnią chwilę)
 
Zatem zapraszamy na mały rozruch z rana w poniedziałek aby spalić kalorie, rozruszać kości, zebrać lepsze samopoczucie!
 
# ZNALEZIONE
Kolejne zguby, zegarek i kolczyki 🙂
 
# LOGinLAB.
13-15 lipca to termin zawodów! A my organizujemy teamy wolontariuszy 🙂 zatem niebawem dla chętnych pojawią się informacje 🙂 W tym roku dla zawodników szykujemy solidne konkurencje! Są w śród nas pasjonaci rywalizacji? Szykujcie się!
 
# REBEL NATURE GYM
Miejsce w Poznaniu które polecamy odwiedzić każdemu! Taki trener to skarb i nie raz się o tym przekonaliśmy bo współwłaścicielem i headCoachem jest Dan! Zapraszam w jego imieniu!
 
# TELEWIZJA
Sława zagląda przez drzwi – kto nie widział zapraszam do obejrzenia odcinka programu „Rozmowy z natury dobre” gdzie Marcin Gebel wałkuje mnie pytaniami 🙂 miło spędzony czas a dowodem tego jest nagranie:
https://www.youtube.com/watch?v=y_v80d4eV2I&t=1256s
 
# FIT WEEKEND
Już za nami a będą kolejne Jagoda Szkudłapska oraz Agu La wraz z Piotr Nikodem stworzyli bardzo miłą tradycję odpoczywania poza miastem w SPA gdzie ciało dostaje to na co zasługuje! Treningi i relaks w jednym niebawem pojawi się jakieś video a wy nie przegapcie kolejnych zapisów mogą być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby!
 
# NOWA GRUPA
Tak juz w Maju rusza kolejna grupa w LAB. tymczasem zapraszamy do zapisów jak zawsze posiadamy ograniczoną liczbę miejsc.
 
# WYGRYWAĆ BIEGI
Szymon Kujawa po raz kolejny pokazuje że trening to cześć pracy jaką wkłada w to aby wygrywać w najlepszych biegach w Polsce a niebawem pojawi się też na zmaganiach finałowych we Fracji, podpytajcie go w LAB. gdzie i jak można wystartować w podobnych wyścigach a my zachęcamy do udziału w RUNaway – polski uciekinier już niebawem w Pępowie!
 
# GRUPA SENIORA
W weekendy mamy przyjemność pracować z dojrzałym towarzystwem, jeśli masz znajomych zapraszamy ich na darmowe pierwsze zajęcia i na wspólny trening w sobotę o 10:00. Posiadamy zniżki dla seniorów!
 
# ZOSTAŃ GWIAZDĄ FIWE
Targi w Warszawie organizują konkurs na gwiazdę targów, a może ty chcesz nią zostać?
 
# IMPREZY LOGinLAB.
Kilka jest w tym roku i fajnie że możemy je tworzyć razem z HES! Oto kalendarz w zdjęciach.
 
# GIMNAZJALIŚCI z zainteresowaniami
Mieliśmy przyjemność gościć gimnazjalistów którzy po szkole dotarli do LAB. aby zaczerpnąć wiedzy praktycznej ale tez tej teoretycznej. Zaprezentują to czego się nauczyli i to czego spróbowali w swojej szkole w Rozdrażewie! Świadomy fitness w szkołach!!
 
Spokojnych Świąt,
Dave
Wpis w kategorii News