WEEK 11

 Trwa OPEN treningi stają się coraz cięższe. A my ruszamy z premierą programu „40 kg barbell” dzięki temu każdy kto wraca po dłuższej przerwie może na swojej skórze przetestować podczas OPEN 3 miesięczny program od LAB. W tym tygodniu testujemy jego podstawy i wprowadzenie na wszystkich grupach dlatego świeża dawka wiedzy czeka.
 
Program 3 miesięczny który przetestujemy na Was samych 🙂 Zobaczymy czy znajdą się odważni – czas do lata staje się coraz krótszy 😀
 
# wZLOT
Zjazd prawie 500 harcerzy w Krotoszynie, którzy odwiedzili również LAB. Bardzo nam miło wspópracować z taką społecznością dlatego niebawem z ZHP może powstanie kolejny projekt.
 
# CZAS LETNI NADCHODZI (jeszcze chwila)
Pierwsze bieganie na dworze w sobotę 🙂 rozgrzewka duże koło. Nie chcemy zapeszać pogody ale im cieplej tym częściej będziemy otwierać bramę. A to oznacza „czas letni” w LAB. Czekamy jeszcze na ciepłe wieczory i wtedy powstaje strefa zewnętrzna na której można będzie trenować niebawem o każdej porze otwarcia LAB.
 
# GALA…kolejna GALA…Kolejna GALA…coś udał się wygrać
Zeszły tydzień pod kątem wydarzeń i stroju w koszuli. Były dęby gdzie dostaliśmy wyróżnienie, był plebiscyt gdzie drugi rok z rzędu LOGinLAB. jest najlepszą imprezą sportową w powiecie, była gala BOX w Pępowie którą polecamy odwiedzić wszystkim…no i wZLOT gdzie fajna atmosfera i energia ludzi zaraża…teraz wracamy do normalności,…koszule odwieszone…a czy w tym roku znajdą się jacyś wolontariusze LOGinLAB. w naszym box??
 
# ZAJĘCIA DLA DZIECI
Ciągle wracamy do tematu i oby w końcu się udało od kwietnia planujemy w harmonogramie LAB. zajęcia dla najmłodszych 🙂
 
# FIT WEEKEND
W nadchodzącą sobotę mamy przyjemność współtworzyć to wydarzenie…miejscówki rozeszły się jak ciepłe bułeczki zatem miła zabawa czeka nas w weekend!
 
# BIDON LAB.
Tak mamy za 10 PLN coś dla poszukujących swojej treningowej butelki 😀
 
# DIETA
Razem z „programem 40 kg barbell” zachęcamy do udziału w tego rodzaju zajęciach i motywacji odnośnie zdrowego żywienia! Gubimy KG przed latem.
 
# GWIAZDY CROSSFIT W LA SANTA CLUB
Nasz lutowy wylot na wyspy kanaryjskie potwierdza że CLUB LA SANTA jest sietnym miejscem na wakacje wypoczynek, a teraz potwierdzają to Sam Briggs oraz dziewczyny z Islandii 😀
 
# WINGS FOR LIFE
Bieg na który warto się zapisać…cały świat biega i pomaga…na liście LAB. Krotoszyn juz pojawiają się nazwiska 🙂 Łukasz Dykcik jak zwykle zadbał aby przygotować akcję zatem z pytaniami odsyłam do niego!
 
# POLACY WYGRYWAJĄ
Temat lekko przeterminowany ale ciągle inspirujący, jeśli trenujący w CrossFit Wrocław chłopacy mogą wygrać mistrzostwo świata i ustanowić nowy rekord sztafety w hali to znaczy że ciężka praca odpłaca się w najmniej spodziewanym momencie 😀 Brawo i niech to inspiruje do cięzkiej pracy nad swoją sprawnościa!
 
# KOLEJNY MAGNES WISI
Prowadzimy mała listę wspomnieni gdzie każde wydarzenie LOGinLAB. jest przez nas zawieszane dumnie na ścianie nad tablicą. Już 6 edycji zawodów za nami …w tym roku jeszcze dwie!
 
Miłego tygodnia,
Widzimy się na grupach.
Dave
 
Wpis w kategorii News